Çözüldü LoL'de jungle koridoru nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ferhat23

Hectopat
Daha fazla  
LoL'e yeni başlamış sayılırım. Ben çoğunlukla Jungle oynarım ve çok canımı sıkan bir şey var ben kendi ormanımı temizlerken karşı orman gelip benim ormanımı çalıyor bende o çalmaya başlayınca onunkini keseyim deyip karşı orman giriyorum. Tam onun ormanını keserken işte alta yakınsam alttaki, üste yakınsam üsttekiyle beraber gelip kesiyorlar ben farmda geri kalıyorum bir önerileriniz veya herhangi bir tavsiyeniz var mı bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim orman bilgim iyi aslında rakip orman nereye gang attığında ne yapılacağını falan biliyorum fakat takıma gang attığımda falan herkes Free kill için koşuyor ben xin ile kasılmam için biraz kile ihtiyacım var takıma anlatamıyorum çoğu gelen takım böyle eğer böyle gelmezse oyun taşıyorum zaten ama takım oynayamayınca benim yapabileceğim ne var.

Orman oynamak sabır ister tavsiyem oyun içi chati ya kapatın ya da umursamayın.En önemli şey karşı Jungle rakibi okumak hangi rotadan gidebilir, nereye gang atabilir, şu an hangi orman yaratığını kesmektedir gibi gibi bu okumalar zamanla gelişir hemen olmaz. Gözünüze bir lane kestirin eğer bir lane aşırı kaybediyorsa o lane gitmemenizi tavsiye ediyorum çünkü karşıda ki rakip zaten çok kastığı için seni de öldürme potansiyeli var o yüzden olabildiğince uzak durun. Oyunun başında gözüne kestirdiğiniz lanei sürekli kontrol edin rakip önde mi, nerelere totem atarlar, ne tarafa doğru oynuyorlar gibi. Sürekli gang atmaya çalışmayın XP ve farmdan düşmek oyunda başına gelebilecek en kötü şey olur istersiniz 0'a 10 gidin farm ve XP'de önde olursanız tüm takıma çok rahat yetişebilirsiniz. Şampiyon olarak Zac, Sejuani, Skarner, Diana, Hecarim gibi hem iş yapabilecek hem de savaşta hayatta rahat hayatta kalabilecek şampiyonları öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı