LoL'de kaç ms alıyorsunuz?

Sağ olun arkadaşlar. Olmayan moralim şimdi eksiye düştü. Hepinize teşekkür ediyorum. Sizlik bir şey yok.

Ben en düşük 45, evde birileri Instagram TikTok gibi sosyal medyaya girdiği zaman 300-400, arası bazen 700 oluyor. Tabii sinir ediyor ama daha önce hiç yadırgamadım alıştığım için. Mahalledeki arkadaşlarla giriyoruz, onların da benimkiyle aynı.
Geçenlerde yayıncıların veya YouTuberların 50 ms gördükleri zaman pingim var, oynayamıyorum dediklerini gördüm, şu an kendime acıyorum.
Siz kaç ms alıyorsunuz?
Bizim aşağıdaki mahallede ADSL altyapı var ama bizim mahallede o bile yok. Burada durum vahim.
Sabit 12 ms

Ben en düşük 45, evde birileri Instagram TikTok gibi sosyal medyaya girdiği zaman 300-400, arası bazen 700 oluyor. Tabii sinir ediyor ama daha önce hiç yadırgamadım alıştığım için. Mahalledeki arkadaşlarla giriyoruz, onların da benimkiyle aynı.
Geçenlerde yayıncıların veya YouTuber'ların 50 ms gördükleri zaman pingim var, oynayamıyorum dediklerini gördüm, şu an kendime acıyorum.
Siz kaç ms alıyorsunuz?
Bizim aşağıdaki mahallede ADSL altyapı var ama bizim mahallede o bile yok. Burada durum vahim.

Türkiye sunucusu 9 sabit, EU West 55 sabit

Türk Telekom çakma fibere sahibim.

LoL TR 12 ms alıyorum. LoL EUW 47-49 arası alıyorum. Bir de FTTH altyapı kurulumunu bitircekler o zaman pingim daha da düşecek.

Bende West geçmeyi düşünüyordum baktım TR de 10 alanlar orda 50 alıyor. Benim garanti 200üm var.
Eskiden diğer oyunlarda 10k gördüğüm vardı en azından o yok

Geri
Yukarı