LoL'de mainlenecek karakter önerisi

Mordekaiser sanırım Team fightlarda en iyi iş yapan karakterlerden birisi, tek başına 1V5 atabiliyor, 5V5'lerde kasan kişiyi ultiye alıp takımını koruyabiliyor. Jungle ve top lane için Olaf öneririm, sadece Jungle için Hecarim ve Xin Zhao öneririm(kaniçenli keskin sağanaklı) bot lanede oynamanı pek tavsiye etmem duon yoksa.

Mordekaiser sanırım Team fightlarda en iyi iş yapan karakterlerden birisi, tek başına 1V5 atabiliyor, 5V5'lerde kasan kişiyi ultiye alıp takımını koruyabiliyor. Jungle ve top lane için Olaf öneririm, sadece Jungle için Hecarim ve Xin Zhao öneririm(kaniçenli keskin sağanaklı) bot lanede oynamanı pek tavsiye etmem duon yoksa.
Hocam sırf adınızdan dolayı etiketledim shaco önermemişsiniz.

Oyuna yeni başladıysanız oyun bilginiz düşüktür biraz oynayın karşınızda oynayan karakterlerin yeteneklerini bilmek de önemli bir o kadar. Warwick çok güçlü, ben oyunu midde Yasuo oynayarak öğrenmiştim ama mekanik bir karakter olduğu için geç öğrendim siz metada güçlü karakterler oynayın hatta bana kalırsa tek karakter ile oynayın. Her karaktere karşı nasıl oynayacağınızı az buçuk öğrenin. YouTube'dan içerik izlemek de ilginizi çekebilir.

Yeni başlamadım ama uzun aradan sonra tekrar oynuyorum ve oyun bilgim çok da kötü değil yani.

Warwick, Shaco (?), Hecarim.

Warwick'in bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı