LoL'de mainleriniz ne?

Bir şampiyonu mainlemek için bu kadar oynamak yeterli mi hocam :D
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

LoL'de main olayı saçma en az 15 20 tane iyi oynadığınız karakter olacak ki karşı taraf seçtiğinde veya banlandığında afallamayın ct içinde faydası olur şampiyon havuzunun geniş olması.
Katılıyorum. Ben uzun süre sadece Ashe oynardım ama sonra arkadaşlarla oynarken diğerlerini de denedikçe bir yerden sonra Ashe seçmez oldum neredeyse. Veigar, Swain, Miss Fortune, Morgana,.. diye gidiyor bırakmadan önceki son dönemimde daha çok oynadıklarım. Ayrıca bazen normallerin dışına çıkıp farklı şeyler de denenmeli. Biz arkadaşlarla arada eğlencesine neler yaptık. Bir keresinde ben Ashe ile tank kastım arkadaşım Malphite ile ap kastı. Karşı takımda kimse de Ashe neden her seferinde en önde geliyor demedi. Hatta tank olarak sağlam kasınca öldürememeleri bile jetonu düşürtmemişti. Bazen rakibi şaşırtacak işler yapılabilir ki çok eğlenceli oluyor. 😅

Katılıyorum. Ben uzun süre sadece Ashe oynardım ama sonra arkadaşlarla oynarken diğerlerini de denedikçe bir yerden sonra Ashe seçmez oldum neredeyse. Veigar, Swain, Miss Fortune, Morgana. Diye gidiyor bırakmadan önceki son dönemimde daha çok oynadıklarım. Ayrıca bazen normallerin dışına çıkıp farklı şeyler de denenmeli. Biz arkadaşlarla arada eğlencesine neler yaptık. Bir keresinde ben Ashe ile tank kastım arkadaşım Malphite ile ap kastı. Karşı takımda kimse de Ashe neden her seferinde en önde geliyor demedi. Hatta tank olarak sağlam kasınca öldürememeleri bile jetonu düşürtmemişti. Bazen rakibi şaşırtacak işler yapılabilir ki çok eğlenceli oluyor. 😅

Evet hep düz mantık gidilerse belli bir ligin üstüne çıkamazsın oyun keyifsiz bir hal alır ama karşı takıma göre taktik yaptığında çok daha keyif veriyor oyun.

Evet hep düz mantık gidilerse belli bir ligin üstüne çıkamazsın oyun keyifsiz bir hal alır ama karşı takıma göre taktik yaptığında çok daha keyif veriyor oyun.
Aynen öyle. Maçın sonuna gelmişiz ben Ashe ile en önden gidiyorum ve direkt hasarı göğüslüyor ve ölmüyorum ama rakipte biri de çıkıp ne oluyor demiyor ve ne kasmışım bakma zahmetine girmiyor. Bu tarz ilginç şeyler denemek güzel oluyor. Her zaman karşıda bu kadar saf biri bulunmaz ama en azından oyunun ilk evresinde onları şaşırtıp avantaj kazanmanı sağlar.

Geri
Yukarı