LoL'de mavi öz mağazası ne zaman gelecek?

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Sorum başlıktaki gibidir, 2023'te ne zaman geliyor?

En son yapılan mavi öz mağazasında renk paketleri satılırken "uzun süre gelmeyecek alabildiğinizi alın" tarzında bir yorum hatırlıyorum. Muhtemelen ortalama 3-4 ay da bir gelen mavi öz mağazası uzun bir süre gelmeyecek. Tahminim yaz aylarında gelmesi. 200K öz birikti bekliyorum 😂

En son yapılan mavi öz mağazasında renk paketleri satılırken "uzun süre gelmeyecek alabildiğinizi alın" tarzında bir yorum hatırlıyorum. Muhtemelen ortalama 3-4 ay da bir gelen mavi öz mağazası uzun bir süre gelmeyecek. Tahminim yaz aylarında gelmesi. 200K öz birikti bekliyorum 😂
Bende de şimdiden 90k birikti. Almak istediğim bir sürü renk var. İnşallah hepsini alıma açarlar.

Mavi öz mağazası nedir arkadaşlar? Oyuna yeni başladım bilmiyorum. Güzel bir etkinlikse mavi özleri şampiyon açmak için kullanmayim.

Mavi öz mağazası nedir arkadaşlar? Oyuna yeni başladım bilmiyorum. Güzel bir etkinlikse mavi özleri şampiyon açmak için kullanmayim.
Mavi öz mağazası açıldığı zaman sihirdar simgeleri ve bazı kostümlerin renk paketleri mavi öz karşılığı satılıyor. Kostümlerin renk pakedini alabilmek içinde o kostüme sahip olmanız gerekiyor. Yeni başladıysanız önce karakterleri açmanız daha doğru olur. Belki beğendiğiniz karakterin kostümüne sahipseniz renklerini kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı