LoL'de mid Hero önerisi

Middemi oynayacak onları.

O elo da skill de atamiyorlar düzgün.

Bilmiyorum 2 kişi karşıma geldi ikisi de 150 k+ Yasuo ve katarinaydı kaybettim soğudum birinde Zed birinde Fizz oynadım acaba ne yapsam gelişirim ilk kez oynuyorum ranked. Odelschwanck nickim bakıp tavsiye verirseniz sevinirim.

Evet midde oynayacak adı üstünde off meta karekterler. Karşındaki adam ona nasıl bir hasar vuracağına anlamaz ve midde güçsüz kaldığı düşünerek baskı kurmaya çalışacak. Mesela jarvan kararma alabilir VI kararma ve drahktar.

Abi ben anlamadım.

Midin en op herosu Veigar'dır. Güzelce kasıldıktan sonra maçı tek başına bile taşır. Kasılamasa bile U ile karşıdaki kırılgan karakteri tekleyebilen bir herodur.

Bilmiyorum 2 kişi karşıma geldi ikisi de 150 k+ Yasuo ve katarinaydı kaybettim soğudum birinde Zed birinde Fizz oynadım acaba ne yapsam gelişirim ilk kez oynuyorum ranked. Odelschwanck nickim bakıp tavsiye verirseniz sevinirim.

Abi ben anlamadım.

Hocam şöyle düşünün bir kişi diyelim 300k ve o elo da demek ki oyunu bilmiyor tavsiyeye gelirsek maçlarda çok ölüyorsunuz gireceğiniz fightlara doğru karar verin oyun tekrarlarınizi izleyin oyun içinde boşa düşünce map e bakarak ne yapacağınızı düşünün lane yi ittirmek. Mi yoksa büyütmek mi freezlemek mi hangisinin daha doğru olduğunu o an karar vermeniz gerek.

Hocam şöyle düşünün bir kişi diyelim 300k ve o elo da demek ki oyunu bilmiyor tavsiyeye gelirsek maçlarda çok ölüyorsunuz gireceğiniz fightlara doğru karar verin oyun tekrarlarınizi izleyin oyun içinde boşa düşünce map e bakarak ne yapacağınızı düşünün lane yi ittirmek. Mi yoksa büyütmek mi freezlemek mi hangisinin daha doğru olduğunu o an karar vermeniz gerek.

Çok mü ölüyorum normalde SUP oynuyordum 1 aydır mid oynuyorum. Görmüşsünüzdür hep sıralı oynuyordum öğrenmek için oyunu, oyuna başlayalı da 3 ay oldu.

Qiyana'yı beğenmedim diğer çarlara da bakacağım.

Çok mü ölüyorum normalde SUP oynuyordum 1 aydır mid oynuyorum. Görmüşsünüzdür hep sıralı oynuyordum öğrenmek için oyunu, oyuna başlayalı da 3 ay oldu.

Attığınız nick le farklıydı pardon şunu söyleyeyim roam atarak gücünüzü oyuna yaymıyor olabilirsiniz ve assasin oynuyorsunuz buyuzden çariniz dakika geçtikçe gucsuzlesiyor buyuzden roam atarak başta güçlü iken takımınızı öne geçirmek böyle kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı