LoL'de minyon kaçırma

pmetheus

Hectopat
Yer
41°18'14.1"N 81°54'06.1"W
Daha fazla  
Merhaba, Plat bir LoL hesabım var. Minyon kaçırdığım için sadece Support Hero'lar oynuyorum ve artık aynı Hero'ları oynamaktan sıkıldım. Şu minyon kaçırmamanın bir taktiği vs. varsa bana öğretebilir misiniz? Son hiti her zaman ya erken ya da geç vuruyorum.

O oynadıkça gelişecek bir şey. Ayrıca her şampiyonun vuruşları, hız animasyonları farklı. Örneğin anivia ile farm yapmak oldukça zor.
Kısaca oynadıkça, veya antrenman modunda denedikçe her karakteri, geliştirebilirsin kendini

Bir karakteri normal oyunda oynayın ve onun hasarını görüp alışın.Başka türlü bir taktiği yok mesela AD bir karakter oynarken daha fazla ama AP oynarken daha az düz vuruş hasarı verirsiniz bunlar da ancak karakter oynama ile geliştirilebilir.

Merhaba, Plat bir LoL hesabım var. Minyon kaçırdığım için sadece Support Hero'lar oynuyorum ve artık aynı Hero'ları oynamaktan sıkıldım. Şu minyon kaçırmamanın bir taktiği vs. varsa bana öğretebilir misiniz? Son hiti her zaman ya erken ya da geç vuruyorum.
CS'in üstüne sol tık yapıp sol üstten canına bakıyorsun. Karakter özelliklerinden karakterinin AD'sine bakıyorsun. CS'in AD'n kadar canı kaldığında sağ tık yapıyorsun. Bu arada karşıdaki Thresh ya da Blitzcrank'ten hook yememeye çalışıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı