LoL'de nasıl hızlı ustalık puanı kasılır?

YasuoOtp123

Zeptopat
Daha fazla  
Yasuo'yla en cok ustalık puanı kasılır mı? “yasuo OTP'yim ” mesela 17.9m Heimerdinger'i ustalık puanında geçer miyim? En cok ustalık puanını kasmak istiyorum bu arada ustalık puanı 1.si 17.9m heimi bayağıdır takip ediyorum ve 1606 oyunu var dünya 2.sininse 3000 ama heim daha hızlı ustalık puanı kasıyor 1505 Game'deyken 1M700k filandı 1636 Game oldu 1965k oldu bu imkansız. Bir de giriş moduda girıyor. 100 Game'de neredeyse 250k filan kasmış bu imkansız değil mi ustalık puanının formülünü mü bulmuş? Ben 1000 Game sadece Yasuo oynadım 600k anca kastım yani 200 Game'de 100k kasıyorum ama bu heimse 100 Game'de 300k filan kasıyor. Bu nasıl böyle hızlı ustalık puanı kasıyor ki ben onu geçmek istiyorum. Nasıl hızlı ustalık puanı kasarım(şu an 540k ysauom var yeni kasmaya başladım 2 aydır kasıyorum) bir de o heim nasıl o kadar fazla ustalık puanı alıyor? Nasıl onu geçerim hızlı ustalık puanı nasıl kasarım o nasıl kasıyor onun taktiğini yapayım? Onu geçmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatör hocalarımız neden bu arkadaşa uyarı vermiyor?
Yasuo* oynayana hakaret edenler hiç bitmeyecek.
18M'lik Heim'i geçebilir. Kitap okumasına gerek yok, bulmaca çözmesine gerek yok, satranç oynamasına gerek yok.

Geri
Yukarı