LoL'de "ne sc mi?" yazdığım için 14 gün chat banı yedim

Makaleler
1
Merhaba. Bugün 14 gün chat ban yedim ve neden yediğimi anlatayım. Arkadaşla URF girdik top pre yazdım seçim ekranında bu birincisi. İkincisi karşı Veigar bizim Sivir'e sc dedi ve ben sadece "ne sc mi?" yazdım ve chat ban yedim. Ticket atıyorum ama botlar otomatik mesaj atıyor.

Merhaba. Bugün 14 gün chat ban yedim ve neden yediğimi anlatayım. Arkadaşla URF girdik top pre yazdım seçim ekranında bu birincisi. İkincisi karşı Veigar bizim Sivir'e sc dedi ve ben sadece "ne sc mi?" yazdım ve chat ban yedim. Ticket atıyorum ama botlar otomatik mesaj atıyor.

Önceki mesajlardan ban yemişsinizdir.

Yaklaşık 6 yıldır oynamıyordum. Geçenlerde yüklemek istedim. Küfür falan eden bir insan değilim. Sataşan da hiç değilim hayat memat meselesi gibi bir olayda haksızlık olmadığı sürece. Sadece URF modunda gülerek zevkine " Maymun " dediğim için 1 hafta sohbet cezası geldi :). Oynamayın arkadaşlar. Milyon tane oyun çıktı. Hiç olmadı gidin dota oynayın illa 5v5 pvp arıyorsanız. Bunlar ne yaparsa yapsın oynadığınız için hala böyle yapıyorlar. Ticket attım ve utanmadan bana ahlak dersi vermeye çalışıyor bak bak :). 85 iq ortalamalı bir ülkede fazla şey bekliyorsunuz.

Konu sahibinin sorunundan bağımsız birkaç bir şey yazmak istiyorum. Oyunda chat yapmak boş bir eylem. Hakaret edersen seni raporlamakta özgür karşı taraf. Sırf daha temiz bir oyun olsun diye benim olayların içinde olmama rağmen kim küfür/hakaret içeren bir konuşma içerisine girdiyse oyun sonu tek tek raporluyorum, sonraki saatler ve günlerde kural ihlali ceza raporları oyuna girdiğimde geliyor. Ne hikmetse bu aralar raporladığım kişi sayısı kadar rapor aldım, sistem eğer kandırmaca yanıltmaca yapmıyorsa gayet iyi çalışıyor.

Geri
Yukarı