Çözüldü LoL'de ormancının görevleri nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih Karagoz

Hectopat
Daha fazla  
LoL'de ormancının görevleri nelerdir?
Ormancı olduğum zaman ne yapmalıyım?
(Ben sadece orman dönüp ormanda karşıma çıkan rakip şampiyonları ve ejderhaları vadinin alametini ve baronu kesiyorum)
Ormanda kullandığım şampiyon kindred.

Çözüm
Koridorlara gang atman lazım. Yani şöyle atıyorum mavi canavarı kestin ve direkt kırmızıya gidiyorsun işte o gitme esnasında koridorlara tek tek bak. Eğer kill (öldürme) kazanacağın/kazandırtacağın bir durum varsa git arkadaşınla düşmanı kesmeyi dene eğer olmazsa canavar kesmeye devam et. Peki nasıl anlayacaksın burada karşı rakibin canı devreye giriyor ve koridor tam olarak nerede yani eğer takım arkadaşın karşıdaki adamı taaa düşman kulesinde bekletiyorsa gitme yani oraya anladın sen. Ha bu gang atma işini sakın abartma. Levelde geri kalırsın ve oyundan düşersin. Her şey dozunda olmalı. Bir de gang gelmediğin için ağır derecede flame (küfür, hakaret) yiyeceksin moralini bozma bunu her jungleciye yapıyorlar. Not: Gang atarken gittiğin laneye mutlaka geliyorum ssi ver habersiz gitme.
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı