LoL'de oyun başlamadan rakibe bakmak mümkün mü?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Oyun başlamadan önce şampiyon seçimindeyken rakibin ismine main herosuna vb. nasıl bakabilirim?

2. bir sorum; benim mainim Shaco olduğu için sürekli banlıyorlar. Görmelerini engellemenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Göremezsin ama sıralı seçim girersen aldığı karakteri aldıktan sonra görebilirsin 2.soru adamlar rastegle banlıyor görmüyorlar.

Oyun başlamadan önce şampiyon seçimindeyken rakibin ismine main herosuna vb. nasıl bakabilirim?

2. bir sorum; benim mainim Shaco olduğu için sürekli banlıyorlar. Görmelerini engellemenin bir yolu var mı?
Rakiplerin isimlerini görmenin bir yolu olmadığından benim bildiğim bir yöntem yok fakat yükleme ekranında rakibin oynayış tarzını, hero kda sını görmenizi sağlayacak siteler var, girmeden önce ama takım arkadaşlarınıza bakıp yasuo main olan birinin şampyionunu banlayabilirsiniz.

Shaco banlanması da direk tesadüften ibaret gibi geldi bana.

Bu söylediklerinizi henüz şampiyon seçimi sırasında yapmanız mümkün değil. İkinci sorunuza cevap olarak şunu söyleyebilirim ki, sizin usta olduğunuz şampiyonu yasaklamalarının tek sebebi istemediklerinden kaynaklanıyor. Siz karşı takımın oynadığı usta şampiyonu henüz şampiyon seçim ekranında göremiyorsanız, karşı tarafta sizin istatistiklerinizi göremez.

Son düzenleme:

Mainin Shaco olduğu için banlamıyorlar zaten Shaco'yu kimse sevmiyor oyunda bayağı tilt bir çar o yüzden banlıyorlar.

Shaco şuan jungle'de meta şampiyonu normalde olduğundan fazla banlanmasının sebebi bu. Şahsen ben hayatımda daha önce shaco oynamamışken shaco oynuyorum şuan. Sizinle alakası yok yani. Debuff yedikten sonra ban rate normale dönecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı