LoL'de oyundan atma sorunu

BatuhanGunes0930

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben LoL'de oyuna girerken sıkıntı olmuyor fakat minyonlar harakete geçti dediği zaman Error sesi geliyor ve oyun donuyor. Hiçbir şey yapamıyorum, kıpırdamıyor. Her oyuna girerken böyle oluyor. Onun yüzünden daha demin ban yedim sürekli yiyorum. Oyun donduğunda ALT-TAB yapıyorum oyun siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarın fişini çektikten sonra yeniden başlattım oyuna giriyorum tabi geç kalıyorum. İnşallah yardım edersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kanka! bendede zamanında böyle bir sorun oluyordu. Oyun başladığında atıyordu.

1- LoL'ün kendi destek ekibine ulaşmayı dene ( tabi bu sorunu çözemediysen eğer )
2- Oyunun destek ekibinin verdiği yanıta göre - cpu veya gpun çok ısınıyordur güvenlik amacıyla kapanıyordur.
3- Game.cfg dosyasını sil ve oyunu tekrardan aç güncelleme yapıcak sonra belki düzelir (ama öncelikle gamecfg dosyasını kopyala bir yere ne olur ne olmaz)
4- Clientin ayarlarına gir ve tam oranım başlat.
5- bunların hiç biri olmazsa LoL destek veya Panolara başvur kanka bi yardımcı çıkar :) iyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı