LoL'de RP ile neler alınabilir?

elalem_ne_der

Centipat
Daha fazla  
LoL'de yeni birisiyim, o yuzden aradigim sorularin cogunu internette bulmakta zorlaniyorum. Bu sebeple birkaç soru soracagim.

1- Sampiyonlari nasıl aliyoruz?
2- RP ile neler alinabilir en degerli?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Şampiyonları açabilmek için RP ya da mavi öz kullanabilirsin. RP kullanmanı tavsiye etmem çünkü görevleri yaparak ve oyun oynayarak iyi derecede mavi öz kasabiliyorsun. Mağazaya gelip açmak istediğin şampiyonu mavi öz ile açabilirsin. Ayrıca oyun oynayarak kazandığın sandıkların içinden de sahip olmadığın şampiyonun çıkabilme ihtimali var. Bu durumda şampiyonu normalinde olduğundan çok daha az bir mavi öz miktarı ile açabiliyorsun.

2- RP ile oyunda sevdiğin şampiyonlar için şampiyon kostümleri alabilirsin. Ekstradan TFT oyun modu için yumurtalar, özel etkinlikler için kapsüller, sandıklar ve sandık anahtarı alabilirsin.

1-) Oyunda belirli bir miktarda mavi öz karşılığında alabiliyorsun. Mavi öz ile uğraşmak istemiyorum diyorsan RP ile de alabilirsin. Ancak mavi öz ile alman daha iyi olacaktır.
2-) Şampiyonlara RP vermek pek mantıklı gelmiyor. RP ile kostüm, totem görünümü vb. tarzında şeyler alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı