LoL'de rün değişiklikleri kaydedilmiyor

felix ewap

Decapat
Daha fazla  
Lobide en son çıkan kostümü her seferinde, kostüm yeni çıkmış gibi sarı işaretle lobide gösteriyor.

Aynı zamanda ne kadar uğraşsam da rünlerin adını ve rün içeriğini değiştirip kaydetsem de oyunu açıp kapadığım zaman sanki hiçbir değişiklik yapmamışım gibi eski haline dönüyor isimler bir önceki gibi, yenilmez ayarlayıp çıkmışken, azim ayarlı kalıyor.

Anlayamıyorum internette de böyle bir sorunla karşılaşmadım. LoL'ü silip tekrar kurdum ve tam onarımı başlat seçeneğini de kullandım ama sorun hala benimle.

Rünleri de sildim sonra tekrar oyunu kapattım ve açtım sildiğim rünler yine aynı adla aynı içerikle lobimde :(

Bu nedir yahu? L
Lütfen yardımcı olun. Acaba her hesabın belli bir rün adı değiştirme kaydetme sınırı mı var desem sürekli gelen kostüm çıktı bildirimi ne olacak? :/

Lobide en son çıkan kostümü her seferinde, kostüm yeni çıkmış gibi sarı işaretle lobide gösteriyor.

Aynı zamanda ne kadar uğraşsam da rünlerin adını ve rün içeriğini değiştirip kaydetsem de oyunu açıp kapadığım zaman sanki hiçbir değişiklik yapmamışım gibi eski haline dönüyor isimler bir önceki gibi, yenilmez ayarlayıp çıkmışken, azim ayarlı kalıyor.

Anlayamıyorum internette de böyle bir sorunla karşılaşmadım. LoL'ü silip tekrar kurdum ve tam onarımı başlat seçeneğini de kullandım ama sorun hala benimle.

Rünleri de sildim sonra tekrar oyunu kapattım ve açtım sildiğim rünler yine aynı adla aynı içerikle lobimde :(

Bu nedir yahu? L
Lütfen yardımcı olun. Acaba her hesabın belli bir rün adı değiştirme kaydetme sınırı mı var desem sürekli gelen kostüm çıktı bildirimi ne olacak? :/

En net çözümü Riot sağlayacaktır ticket atın.

En net çözümü Riot sağlayacaktır ticket atın.
1644344803195.png

önce ticket bilet attım ancak bir bot bu gibi sorunlar lobideki hata bildir seçeneğini kullanarak çözmelisin falan dedi bende
bunu kullanarak hatayı bildirmiştim ancak ne zaman nerede cevabını göreceğim bilemiyorum. bunun içinde yardımcı olabilir misiniz?
Aynı sorun bende de var önceden yoktu son 2 3 gündür var bu sorun bug diye düşünmüştüm.
cevapladığınız için teşekkürler umarım bugdur ve hemen düzeltilir biraz sinir bozuyor.

bu arada konu başlığı "sanırım lol ne yaptığını unutuyor" du rünler kaydedilmiyor olmuş nasıl oldu bu :)

Eki Görüntüle 1299536
Önce ticket bilet attım ancak bir bot bu gibi sorunlar lobideki hata bildir seçeneğini kullanarak çözmelisin falan dedi bende.
Bunu kullanarak hatayı bildirmiştim ancak ne zaman nerede cevabını göreceğim bilemiyorum. Bunun içinde yardımcı olabilir misiniz?

Cevapladığınız için teşekkürler umarım bugdur ve hemen düzeltilir biraz sinir bozuyor.

Bu arada konu başlığı "sanırım LoL ne yaptığını unutuyor" du rünler kaydedilmiyor olmuş nasıl oldu bu :)

Hocam Riot Games destek yazarak siteye ulaşabilirsin arayüz oldukça basit hesabına giriş yapıp ticket göndermeni öneririm. Oradan istediğin konu hakkında fikirlerini belirtebilir bir sorun yaşıyorsan çözüme başvurabilirsin ben ne olursa olsun bir sorunla karşılaşırsam çekinmeden ticket atıyorum en geç 1 gün içinde cevap verıyorlar bu aralar yine bir hatayla karşılaşıyorum geçen 4 saat içinde geri döndüler sağ olsunlar uğraşıyorlar. İkinci soruna cevap vereyim Technopat yetkilileri sen konuyu oluşturup gönderdikten sonra bir gözden geçirıyorlar onlar değiştirmiştir :)

Sorunu çözebildiniz mi acaba? Aynı sorun bende de var Riot Games'in anlattığı çözümü uygulamama rağmen sorun devam ediyor. Tekrar ticket attım ama henüz yanıt yok. Çözdüysen nasıl çözdün anlatabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu nedir yahu? L

Bu nedir yahu? L

Dostum aynı sorunu ben de yaşıyorum, çözebildin mi?

Geri
Yukarı