LoL'de sabit ping artışının sebebi nedir?

Leuna

Centipat
Arkadaşlar iyi Sosyaller dilerim. Kablonet kullanıyorum. 1-2 hafta öncesine kadar sabit 8-10 ms alırken özellikle şu son 1 haftadır 40 ms almaya başladım. Altına inmiyor. Bu benlik bir durum mu yoksa oyundan kaynaklı bir durum mu? Özellikle Kablonet kullanıcıları cevaplarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Merhaba bende Kablonet kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum seçimlerden önce sabit 11ms alırken şu an 50-60 arası ms alıyorum çözümü hala bulamadım.

Merhaba bende Kablonet kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum seçimlerden önce sabit 11ms alırken şu an 50-60 arası ms alıyorum çözümü hala bulamadım.

Çok enteresan hocam. Geçen hafta internet hızım çok fena yavaşladı müşteri temsilcisine bağlanıp durumu izah ettim. Uzaktan modemime reset atarak yanlış hatırlamıyorsam ' sunucu ' değiştirdiklerini söylemişlerdi. Ondan beridir böyle. 40ms olması çok dert değil ama sabit olması garibime gitti. Ne yukarı çıkıyor ne de aşağı iniyor. Yarın olunca tekrardan aramayı düşünüyorum ama sadece benlik bir durum değilse çözümü olur mu bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı