LoL'de seslerin dili nasıl değiştirilir?

erkan67

Hectopat
Merhabalar. LoL'de sadece seslerin dilini degistirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla bunu resmi olarak yapmanın bir yolu yok, sunucun Türkiye olduğu sürece sesleri değiştirebileceğin bir ayar yok. Korsan olarak yapmak istersen de önce sunucuyu seslerin ingilizce olduğu bir yerle değiştirip ingilizce ses dosyalarını alacaksın sonra bunların adını Türkçe ses dosyalarıyla değiştireceksin, ben zamanında böyle yapmıştım ama çok sıkıntılı oluyor özellikle yeni güncelleme geldiği zaman.

Riot Games ardından League of Legends klasörüne giriyorsun. LeagueClient.exe'nin kısayolunu oluştur. Kısa yola sağ tıkla ve özellikler kısmına gel. Hedef kısmının en sonuna boşluk bırakıp --locale = en_US yaz.
Riot Games ardından League of Legends klasörüne giriyorsun. LeagueClient.exe'nin kısayolunu oluştur. Kısa yola sağ tıkla ve özellikler kısmına gel. Hedef kısmının en sonuna boşluk bırakıp --locale = en_us yaz.

Bütün dil olarak değişiyor sadece ses değiştirme şansın yok.

Riot Games ardından League of Legends klasörüne giriyorsun. LeagueClient.exe'nin kısayolunu oluştur. Kısa yola sağ tıkla ve özellikler kısmına gel. Hedef kısmının en sonuna boşluk bırakıp --locale = en_us yaz.

Bütün dil olarak değişiyor sadece ses değiştirme şansın yok.

Hocam ben yaptım ama olmadı. Nasıl dilimi İngilizce yapabilirim?

Hocam ben yaptım ama olmadı. Nasıl dilimi İngilizce yapabilirim?

Kısa yol oluşturup dediğim komutu yazdığında oyunu kısayoldan açıyorsun ondan sonra olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    81 KB · Görüntüleme: 21
Youtubeda ve googlea yazdığın zaten nasıl yapıldığını gösterenler var. Biri olmazsa diğeri oluyor. 3. parti yazılım indirmeden yapılıyor bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı