LoL'de sürekli kötü takıma denk gelmek

"Ben iyiyim ama takımım kötü oynuyor."
Eki Görüntüle 2178306

Öyle mi? O zaman bende sana "ben iyi oynuyorum takımım kötü" adlı bir görsel göstereyim az önceki maçtan. Oyun boyunca feedledi sonra da keşke feedlemeseydin alırdık maçı dedim diye bir ton küfür işittim. Bu tarz insanlarla mı kazanacağım maçları? Bizdebilirdik para verip boostlanmayı, emek verererek oynamak mühim olan. TR server = sabır testi.

Ekran görüntüsü 2024-04-26 001650.png

Öyle mi? O zaman bende sana "ben iyi oynuyorum takımım kötü" adlı bir görsel göstereyim az önceki maçtan. Oyun boyunca feedledi sonra da keşke feedlemeseydin alırdık maçı dedim diye bir ton küfür işittim. Bu tarz insanlarla mı kazanacağım maçları? Bizdebilirdik para verip boostlanmayı, emek verererek oynamak mühim olan. TR server = sabır testi.

Eki Görüntüle 2178785
Eğer TR sunucusunu ana problem olarak görüyorsan o hâlde sunucuyu değiştir. Neden toksik oyuncular arasında yükselmeye çalışıyorsun? Bu sana mental anlamda bir ağırlık olmanın dışına çıkmayacak. Farklılıklara şans ver ve dereceliye verdiğin önemi azalt. LOL'den bahsediyoruz sonuçta, önünde sonunda sinirleneceğini bilmen gerek.

Al bir tane daha bak izle. Size göre takım iyi oynuyor biz kötüyüz zaten. Maçın başından beri bilerek gidip topa bota öldü Support. Samira'da geri kalır mı? Dakika 7 de 0/5 gidiyordu üstüne üstlük hala laf atıyordu. Beyinsizler ordusu.Eki Görüntüle 2179644
Takımın iyi sen kötüsün diye bir şey mi dedim? Bu oyunda saatte kaç oyun dönüyor haberin var mı? Oyuncu kitlesinin sayısı yüzünden senin bu sorununa hiçbir zaman çözüm olmayacak çünkü her zaman bilerek besleyen ve kötü oynayan oyuncular olacak. Madem bu kadar nefret ediyorsun takım arkadaşlarından kendin iyi oynadığını düşündüğün insanları bulmaya çalış. Elinde yapacak başka bir şey yok. Her oyun sonu ekranında en kötü oynayan oyuncuyu gösterip neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Çaban anlamsız açıkçası. Adamın profiline girince birçok oyunu da kazandığını görebilirsin, e hani beyinsizdi bu adam? Bronz eloda bu kadar yüklenme oyuna, ya hesap değiştir sıfırdan başla ya da sunucu değiştir ki kendi seviyende olduğunu düşündüğün insanlarla oynama şansı bul.

Diyorlar ya bazıları kötü takım diye bir şey yoktur, kendi hatalarını ara iyi oynamıyorsundur falan diye. Az önce takımım erken dakikalarda üst koridor ve mid feedledi. Olay bu kadar mı? Üstüne üstlük üst koridor oyuncusu dakika 27 civarında oyundan ayrıldı. Artık interneti mi gitti, yoksa çıktımı bilinmez. Mid oyuncusuda feedledi oyun boyunca orman dönüp farm kastı, global inhide oyundan çıktı. Bilerek çıktı. Bazı arkadaşlar diyorlar kötü oynuyorsun diye. Ben ne yapayım bu maçta? Bir tek Support'um bir de jungler iyi oynuyordu? Rakip takım kasmıştı. Ben ne yapayım? Suçum ne? Bu oyunu silmeliyim bence.

Yıllar boyu LoL oynadım bu oyuna ömrümün büyük bir kısmını verdim. Riven OTP olarak tek başıma Silver'dan elmasa çıktım. Ondan sonraki yıllarda her yıl plat yapıp hesabı saldım çok kasmadım. Son birkaç sezondur onu bile yapmıyorum artık hepten bıraktım diyebilirim. 1 sene önce arada aram atıyordum o da zorunluluktan çünkü bilgisayarım sadece LoL açabiliyordu. Ben dahil çoğu kişinin bırakma sebebi sebeplerinden biri senin şu an yaşadığın sorundur. Naçizane tavsiyem. Eğer rankın Gold'ya da altıysa ve artık hesap adam olmuyorsa (elohell'de isen) unranked bir hesap al ve kendine iyi bir Duo bul. Gerçekten iyiysen hesabın yeni olması avantajıyla çok hızlı yükselirsin. W/r oranını %60 üstünde tutmaya bak.

Takımın iyi sen kötüsün diye bir şey mi dedim? Bu oyunda saatte kaç oyun dönüyor haberin var mı? Oyuncu kitlesinin sayısı yüzünden senin bu sorununa hiçbir zaman çözüm olmayacak çünkü her zaman bilerek besleyen ve kötü oynayan oyuncular olacak. Madem bu kadar nefret ediyorsun takım arkadaşlarından kendin iyi oynadığını düşündüğün insanları bulmaya çalış. Elinde yapacak başka bir şey yok. Her oyun sonu ekranında en kötü oynayan oyuncuyu gösterip neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Çaban anlamsız açıkçası. Adamın profiline girince birçok oyunu da kazandığını görebilirsin, e hani beyinsizdi bu adam? Bronz eloda bu kadar yüklenme oyuna, ya hesap değiştir sıfırdan başla ya da sunucu değiştir ki kendi seviyende olduğunu düşündüğün insanlarla oynama şansı bul.

Adam 1 seviye da bilerek feedliyor diyorum, sen bana iyi oynamıştır diyorsun. Feedleyenede iyi oynamıştır diyorsanız kusura bakmayın, ama iyi değilsiniz demektir. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun dedin değil mi? Dur söyleyeyim. Oyunda boostlanmış, veya sadece 5 kişiyle giren, "takımın iyi sen kötü oynuyorsun" diyen egoist tiplere TR Serverin'da ne kadar toksik, ve beceriksiz insanların olduğuny kanıtlamaya çalışıyorum. Çünkü bu tarzda konularda herkes filozof kesiliyor.

Adam 1 seviye da bilerek feedliyor diyorum, sen bana iyi oynamıştır diyorsun. Feedleyenede iyi oynamıştır diyorsanız kusura bakmayın, ama iyi değilsiniz demektir. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun dedin değil mi? Dur söyleyeyim. Oyunda boostlanmış, veya sadece 5 kişiyle giren, "takımın iyi sen kötü oynuyorsun" diyen egoist tiplere TR Serverin'da ne kadar toksik, ve beceriksiz insanların olduğuny kanıtlamaya çalışıyorum. Çünkü bu tarzda konularda herkes filozof kesiliyor.
Ne yazdığımı tekrar oku, ondan sonra gel. Ben ilk seviyede feedleyen adama iyi oynamıştır mı demişim, yoksa bu oyuncunun da iyi oynadığı maçlar olduğunu ve LoL gibi bir oyunda iyi maçların da kötü maçların da toksik maçların da yaşandığını mı belirtmişim?

Hâlâ sana sunulan çözüm tavsiyesini görmeden yorum yapıyorsun. Bu şekilde devam edersen bronz eloda daha çok saç dökersin.

Ne yazdığımı tekrar oku, ondan sonra gel. Ben ilk seviyede feedleyen adama iyi oynamıştır mı demişim, yoksa bu oyuncunun da iyi oynadığı maçlar olduğunu ve LoL gibi bir oyunda iyi maçların da kötü maçların da toksik maçların da yaşandığını mı belirtmişim?

Hâlâ sana sunulan çözüm tavsiyesini görmeden yorum yapıyorsun. Bu şekilde devam edersen bronz eloda daha çok saç dökersin.

İyi maçları olsa ne yazar, benim maçımı mahvettikten sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı