LoL'de tartışılan kişi ne yapabilir?

Hiçbir şey olmaz merak etme adam yalan söylüyordur tahminimce korkmana gerek yok herkese söylüyordur.

Hiçbir şey olmaz merak etme adam yalan söylüyordur tahminimce korkmana gerek yok herkese söylüyordur.
ciddiyse

Facebook'ta şifremi unuttum kısmı var ya. Oraya numarasını yazın bakalım hangi hesap çıkıyor. 🤠
neresi orası bulamadım

Facebook'ta şifremi unuttum kısmı var ya. Oraya numarasını yazın bakalım hangi hesap çıkıyor. 🤠
numarayı yazdım 2 hesap çıktı doğru vermiş muhtemelen korkmaya başladım

Bişey çıkmaz korkma.
eğer gerçekten dogru söylüyorsa napabilir bişey yapabilir mi

Dava açsa bile hukuk camiasının daha önemli işleri olduğundan güler geçerler sadece.
ya gerçekten kafamı taktıgım şeye bak sen numarayı arat diyince o hesap çıktı bilgi olmayan

Son düzenleme:
ciddiyse

neresi orası bulamadım

numarayı yazdım 2 hesap çıktı doğru vermiş muhtemelen korkmaya başladım

eğer gerçekten dogru söylüyorsa napabilir bişey yapabilir mi

ya gerçekten kafamı taktıgım şeye bak sen numarayı arat diyince o hesap çıktı bilgi olmayan
Çıkan hesaplar az önce bahsettiğin lisedeki çocuğun hesabıysa bir şey olmaz. En sonki paylaşımına bakarak yaşını tahmin etmeye falan çalış.

Çıkan hesaplar az önce bahsettiğin lisedeki çocuğun hesabıysa bir şey olmaz. En sonki paylaşımına bakarak yaşını tahmin etmeye falan çalış.
liseli olan çıkmadı bilgisi olmayan çıktı ben lolden adamla konuştum beni sadece cimere şikayet etmiş uzlaştık adamla bi şey olur mu

Cimer'e ne yazmış 😅. LOL'de bana hakaret etti mi? Uzlaştıysanız bir şey olmaz.
şuan hala yazışıyoruz özür dilemiştim sinirli gibi yazmıyordu sadece cimere şikayet ettiğini söyledi şuan babana açıklama hazırla felan dedi mahkemede görüşürüz felan yazdı
ama herhalde gerçekten büyük birisi olgun konuşuyor

Cimer'e ne yazmış 😅. LOL'de bana hakaret etti mi? Uzlaştıysanız bir şey olmaz.
cimer bi işe yaramıyor diye biliyordum sence bi şey olurmu yani sonuçta nickine küfür etmedim oyun karakterine küfür kullandım ve bu yazdıgım küfürü oyun içince irçok oyuncu heroya yönelik ediyor sence bi şey olurmu

şuan hala yazışıyoruz özür dilemiştim sinirli gibi yazmıyordu sadece cimere şikayet ettiğini söyledi şuan babana açıklama hazırla felan dedi mahkemede görüşürüz felan yazdı
ama herhalde gerçekten büyük birisi olgun konuşuyor

cimer bi işe yaramıyor diye biliyordum sence bi şey olurmu yani sonuçta nickine küfür etmedim oyun karakterine küfür kullandım ve bu yazdıgım küfürü oyun içince irçok oyuncu heroya yönelik ediyor sence bi şey olurmu
Mahkemeye çıkarsan(?) dersin ben oyundaki karaktere hakaret ettim, gerçek bir kişiye yönelik hareket etmemiş bulunmaktayım diye.

Bu arada mahkemeye kadar düşmez büyük ihtimal. Ayrıca bence kendisini bir de görüntülü arayın öyle konuşun.

Mahkemeye çıkarsan(?) dersin ben oyundaki karaktere hakaret ettim, gerçek bir kişiye yönelik hareket etmemiş bulunmaktayım diye.

Bu arada mahkemeye kadar düşmez büyük ihtimal. Ayrıca bence kendisini bir de görüntülü arayın öyle konuşun.
bende öyle düşünüyorum cimerden sonuc çıkmaz herhalde ama yinede tırstım benim için mahkemeye çıkmak ceza almakla aynı şey içimden bi his takma cimerden bi şey olmaz felan diyor bi histe tırsmamı söylüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı