LoL'de Tayland sunucusuna aktarılan hesap TR'ye geri aktarılır mı?

Daha fazla  
Merhaba dun akşam gece 1 mavi öz karsılıgında Tayland yaptım ama oyunu hiç oynayamıyorum. Sampiyon secildikten sonraki yukleme ekranında siyah ekran verip tayca kelimeler var sonra kapanıyor oyun, hiç giremiyorum. Bunu LoL'e yazdım destege videolu sekilde hesabımın TR'ye dönmesini istedim TR'ye doner mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dun akşam gece 1 mavi öz karsılıgında Tayland yaptım ama oyunu hiç oynayamıyorum. Sampiyon secildikten sonraki yukleme ekranında siyah ekran verip tayca kelimeler var sonra kapanıyor oyun, hiç giremiyorum. Bunu LoL'e yazdım destege videolu sekilde hesabımın TR'ye dönmesini istedim TR'ye doner mi?

Para verip döndürebilirsiniz.

Dün direkt LoL de bir sıkıntı vardı. Hacklenmeyle ilgili hala hiçbir şey gözükmüyor ise tickettan başka şansın yok.

aynı dertten müzdaripiz bende Filipinler serverinde kaldım 4 ticket attım sonuç aynı aktarmalar açılana kadar sunucu değiştiremezsin diyorlar. ve nezaman aktarmalar acilicak Onur'a soylemiyorlar

Aynı dertten müzdaripiz bende Filipinler serverinde kaldım 4 ticket attım sonuç aynı aktarmalar açılana kadar sunucu değiştiremezsin diyorlar. Ve ne zaman aktarmalar acilacak Onur'a soylemiyorlar

Şu an TR sunucusunda da geçişler kapalı onları düzeltmeye çalışıyolar sanırım.

Bu şekil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 166
Hacklenme ile alakası yok, RIOT yeni açtığı sunucuya o bölgenin oyuncuları geçebilsin diye 1 mavi öz ile geçiş açtı ve yoğunluk olmasın diye diğer sunuculara aktarmaları kapattı. Tam tarih vermediler ancak önümüzdeki aya kadar düzeleceğini söylemişlerdi. Sunucuya yanlışlıkla geçtiysen oyuncu destek ekibine bir bilet gönder, seni tekrar TR sunucusuna alıyorlar atmazlarsa aktarmalar düzenlince RP vereceksin.

Hacklenme ile alakası yok, RIOT yeni açtığı sunucuya o bölgenin oyuncuları geçebilsin diye 1 mavi öz ile geçiş açtı ve yoğunluk olmasın diye diğer sunuculara aktarmaları kapattı. Tam tarih vermediler ancak önümüzdeki aya kadar düzeleceğini söylemişlerdi. Sunucuya yanlışlıkla geçtiysen oyuncu destek ekibine bir bilet gönder, seni tekrar TR sunucusuna alıyorlar atmazlarsa aktarmalar düzenlince RP vereceksin.
hocam peki bende aynı şekilde eğer aktarmazlar ise bende rp verip geçeçceğim fakat şöyle bir sıkıntılı ile karşılaşıyorum. Garena hesabımı lole bağlamamı istiyor şu olayda yardımcı olacak bir insan yok mu yahu !

Dosya Ekleri

• sssss2.PNG
    sssss2.PNG
    142,6 KB · Görüntüleme: 181

Yeni konular

Geri
Yukarı