LoL'de Tayland sunucusuna aktarılan hesap TR'ye geri aktarılır mı?

Daha fazla  
Merhaba dun akşam gece 1 mavi öz karsılıgında Tayland yaptım ama oyunu hiç oynayamıyorum. Sampiyon secildikten sonraki yukleme ekranında siyah ekran verip tayca kelimeler var sonra kapanıyor oyun, hiç giremiyorum. Bunu LoL'e yazdım destege videolu sekilde hesabımın TR'ye dönmesini istedim TR'ye doner mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam peki bende aynı şekilde eğer aktarmazlar ise bende rp verip geçeçceğim fakat şöyle bir sıkıntılı ile karşılaşıyorum. Garena hesabımı lole bağlamamı istiyor şu olayda yardımcı olacak bir insan yok mu yahu !
Garena hesabı istemesinin sebebi o bölgede LoL'ü eskiden Garena denen bir hizmet ile oynuyorlardı diye biliyorum. Eğer bir Garena hesabı oluşturamazsanız (Oluşturmak için o ülkenin kimlik bilgilerini istiyor olabilir hatırlamıyorum.) oyuncu destek ile iletişime geçmek dışında bir çareniz yok.

Garena hesabı istemesinin sebebi o bölgede LoL'ü eskiden Garena denen bir hizmet ile oynuyorlardı diye biliyorum. Eğer bir Garena hesabı oluşturamazsanız (Oluşturmak için o ülkenin kimlik bilgilerini istiyor olabilir hatırlamıyorum.) oyuncu destek ile iletişime geçmek dışında bir çareniz yok.
yok hesabı oluşturdum hatta tc mi yazdım onu bile onayladı fakat bu hesaba bağlı lig hesabı yok diye hata veriyor

Merhaba dun akşam gece 1 mavi öz karsılıgında Tayland yaptım ama oyunu hiç oynayamıyorum. Sampiyon secildikten sonraki yukleme ekranında siyah ekran verip tayca kelimeler var sonra kapanıyor oyun, hiç giremiyorum. Bunu LoL'e yazdım destege videolu sekilde hesabımın TR'ye dönmesini istedim TR'ye doner mi?

Adına üzüldüm çünkü hiç maç atmayanları RP'siz 1 kerelik geçiriyorlar maalesef RP vermen gerecek ama yine de bir Rio'ta sor derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı