LoL'de yaşadığınız en komik olaylar

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce bronzdan gümüşe çıkmak konusunu açmıştım ve şimdi League of Legends kategorisinde yeni bir konu daha açıyorum. Sizin TR serverinde veya hrhangi bir serverde yaşadığınız komik olaylar varmıdır ? Örneğin buglar , "Mid salın taşıyım." laflarını söyleyip fedleyenler ( hatırlayabilirseniz skorlarını da yazın :D ) ve benzeri komik olayları anlatırsanız sevinirim. Ben bir tanesi ile başlayayım. Geçen hafta vayne ile oynarken kırmızı takımın ( bizim takım ) blue buff ' ına e atıp duvarın içinden yürüyerek geçip tekrar geri gelmesine birkaç kez tanık oldum :D. Lütfen siz de bu ve bunun gibi anılarınızı anlatırsanız şu fedleyenlerin flamerların olduğu serverlarda LoL ' den artık keyif almasak bile gülebiliriz. Yazım yanlışı yaptıysam özür dilerim mesajlarınızı bekliyorum.

Benimde dün oynadığım oyunda Blitzcrank'ın Ezreal'ın soluna Q attığında Ezreal'ın sol tarafa sıçra atması beni çok güldürmüştü.

Bi eleman geldi karşımıza bi oyun sürekli arka sokaklar replikleri yapıyor. Gülmedik oyun boyunca ve herifi bozduk. Komik olduğunu falanmı sanıyorsun diye yüklendik. Gnar oynuyodu, soloda iyiydi de. Neyse sonraki oyun bu adam bizim takıma denk geldi. Ben ADC alcam gel yanıma komiserim dedim. Blitzcrank aldı ben ADC'yim. Riot blitz skiniyle girmiş. Riot blitzi de bilirsiniz polis arabası gibi. Oyun başlarken blitz aldığı için invade gitmek istediler 4 kişi ben gitmedim, benden rozetimi ve silahımı istedi :D İki de bir rakibe alldan yazıyor. Ben kill alınca aferin evlat yazıyor. Ben ölünce o da ölüyor bilerek. All chatten ''bu işte yaşamak da ölmek de bi ekip işidir'' yazıyor. Rakipten biri çimde pusu kurmuş üstüme atladı. Ben adam psikopat çıktı rıza baba diye yazdım o da ''45 40 45 40 aylin kızım 7-4-3 , 45 farm hemen takibe almanı istiyorum'' yazdı. :D Bir de soloda nasus vardı 400 stack ikide bir ölüyodu fighta gelmiyordu. Ona da şey dedi ''Garip ! Garippp ! oğlum ölme artık hayvan gibi stack yapmışsın gel oğlum Garip! Garip!! Fighta gel oğlum :D

Bir dahada böyle bir psikopatla denk gelmedim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi eleman geldi karşımıza bi oyun sürekli arka sokaklar replikleri yapıyor. Gülmedik oyun boyunca ve herifi bozduk. Komik olduğunu falanmı sanıyorsun diye yüklendik. Gnar oynuyodu, soloda iyiydi de. Neyse sonraki oyun bu adam bizim takıma denk geldi. Ben ADC alcam gel yanıma komiserim dedim. Blitzcrank aldı ben ADC'yim. Riot blitz skiniyle girmiş. Riot blitzi de bilirsiniz polis arabası gibi. Oyun başlarken blitz aldığı için invade gitmek istediler 4 kişi ben gitmedim, benden rozetimi ve silahımı istedi :D İki de bir rakibe alldan yazıyor. Ben kill alınca aferin evlat yazıyor. Ben ölünce o da ölüyor bilerek. All chatten ''bu işte yaşamak da ölmek de bi ekip işidir'' yazıyor. Rakipten biri çimde pusu kurmuş üstüme atladı. Ben adam psikopat çıktı rıza baba diye yazdım o da ''45 40 45 40 aylin kızım 7-4-3 , 45 farm hemen takibe almanı istiyorum'' yazdı. :D Bir de soloda nasus vardı 400 stack ikide bir ölüyodu fighta gelmiyordu. Ona da şey dedi ''Garip ! Garippp ! oğlum ölme artık hayvan gibi stack yapmışsın gel oğlum Garip! Garip!! Fighta gel oğlum :D

Bir dahada böyle bir psikopatla denk gelmedim :D

Nicki ney arkadaşının

1. Bir keresinde dereceli maçındayız platinum elosu falan bir adam geldi en başta herşey iyi gidiyordu öndeydik adam sonradan sıkıntı çıkardı feedledi snowball'a bağladığımız için kazanmıştık. Birdaha sıraya girdik yine aynı adam denk geldi dedik çıkmayalım birşey olmaz. Bilerek besledi kaybettik. Baya da bir öndeydik. Buda böyle bi anımdır.:D
  2. Bir keresinde teemo jungle geldi takıma bot aldı hızlıca w açıp karşı mavinin oraya gitti ve görünmez olup beklemeye başladı, adam maviyi tam kesti bu yanlışıkla küçüğe smite atıp flashla çıktı baya gülmüştüm.:D:ROFL::D

Smurf kasarken çocuğun biri bana adımı sormuştu. Emre dedim geçtim bu başladı soyadımdan devam etmeye söylemeyince de tekrar sordu başladı anlatmaya. "Benim adım x. Şu ilkokuluna gidiyorum 3. sınıftayım." Oyun boyu item almadı. Karşı takımın son adamı 14 canla kaçıyordu ona vurdu "Hıhıhıhıh ben katliam yaptım ezik sen yaptın mı?" diye konuşmaya. İlk penta attığım oyundu birde.

Nexus'u kaybetmek üzereydik ve sadece bir kulemiz ayaktaydı ben de teemo'yu oynuyordum bir şeyler yapmalıydım ne yapabilirim diye düşünürken nexus'un etrafına mantar döşemeye başladım görenler nabıyosun kardeş oyuna dön dediler ben de siz devam edin dedim 5-6 dk içinde nexus'un etrafına 15 ila 20 adet mantar döşemiştim. 3500 canı gören Alistar takım arkadaşlarıyla birlikte Nexus'a doğru koşmaya başladı bizimkiler geri çekildi herkes ne olacağını merak ediyordu, Alistar kuleyi devireceğini zannetti ama yanıldı mantara basan Alistar için artık her şey çok geçti 20 mayın Alistarı resmen eritmeye başladı ben ise uzak'dan "Q" skillimi kullanarak Alistarı devirmenin keyfini yaşadım ve eli çevirerek zafere ulaştık

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı