LoL'den bıktım, ne oynayabilirim?

LoL'ü ilk sezonundan beri oynardım. Grafikleri çamur gibiyken yani. İnsanlar Knight, wolfteam, Metin 2 tarzı oyunlar oynarken ben LoL oynardım. Bana bakıp "bu ne lan anime oyunu" derlerdi. Bunu diyen herkes oynamaya başladı zaten sonradan. Oyun o zamanlar gerçekten güzeldi. Fakat bu dönemde cidden oynanacak bir oyun değil. Kendine bu eziyeti yapmana değmez gerçekten bak. Ben ilk sezonundan beri oynayan bir insan olarak diyorum bunu. Yıllarımı verdiğim oyunu bırakalı 5 ay oldu. Gerçekten hayatımın en iyi kararlarından birini verdim. Oyunların ne demek olduğunu anladım. O kanser kitleside kendi kendilerini yesinler boş ver. Sen bu oyunlara en değerli şeyini veriyorsun, zamanını. Ne diye kanser olasın ki? Red Dead Redemption 2'ye saatlerimi gömdüm. Skyrim'e aynı şekilde. Witcher 3 öyle. Bunlara benzer yani seni hikayesi ile oynanışları ile atmosferi ile alıp sürükleyip götürecek oyunlara yönelmen bence en mantıklısı olur. Online oyun oynamak istersen eğer. Blazing Sails var şu an erken erişimde ama gayet eğlenceli 3 arkadaşınla beraber uzun uzun eğlenceli vakitler geçirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı