LoL'den Dota'ya geçmek istiyorum

Artoryus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
boş adam
LoL'de yaklaşık 2000 saatim var, ligim Plat 1. LoL'deki yeni sezonda kasmak istemiyorum çünkü küçük çocukların oyunumu mahvetmesinden sıkıldım ve Dota'ya başlamak istiyorum. Hero tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Juggernaut, Master Yi'ye benzer bir Hero. Alışması kolay ve fazla pratik gerektirmeyen bir Hero. Axe alabilirsin kolay kolay ölmezsin. Skilleri basit fazla yetenek gerektirmeyen bir Hero. Ben senin yerinde olsam zor bir Hero ile başlarım. Kolay Hero ile başlayıp kolaya alışmak değil zor Hero ile oynayıp oyunu kavraman lazım. Gerektiriyor.
LoL'de West'e geç bence TR serveri kanser.

Dota'ya alışman biraz zor olacak çünkü LoL gibi basit mekaniklere sahip değil.

Başlangıç hero tavsiyesi:
Lion
Witch Doctor
Skywrath Mage
Lich
Shadow Shaman
Ogre Magi
Crystal Maiden

Özellikle yeni başlayanlar Crystal Maiden seçerler ama savaşlarda çok slow kaldığını düşünüyorum. Ben daha çok karmaşık herolar seçiyorum çünkü birçok yetenekle birçok heroya karşı birden fazla ani hareketlerle değişik strateji sahibi olabiliyorum. En sevdiğim hero Dark Willow'dur. 2 senedir spamlıyorum bu heroyu ve deli gibi oynuyorum. Support herosu olmasına rağmen mide gidiyorum veya carry oynuyorum. Oyuncular şaşırıyor nasıl böyle oynuyorsun diye :D Dota'da ilerlersen benim oynadığım bazı karmaşık heroları deneyip spamlayarak kendini geliştirebilirsin. Onlarla oynamayı öğrendiğinde oyuna daha bağımlı olacaksın ve daha çok zevk alacaksın. Şu herolar:

Dark Willow
Puck(Durmadan kaçan bir hero. Profesyonel oynarsan rakibi kanser edersin)
Pugna
Ve güçlü bir support olarak Grimstroke

:) Bana kalırsa Moba'dan uzak dur. Özellikle Dota'ya alışırsan aşırı bağımlı olursun, kendini kontrol edebileceğini düşünüyorsan kolay gelsin :)

Dota'da Ruslarla dolu merak etme, pek fark olmayacak. Lion ve Lina oynayabilirsin. Basit karakterlerden.
Lolden Artık sıkıldığım için geçmek istiyorum her zaman aynı şey otp pyke mainim 500k pyke ım var KD olarak 41. idim ama sıkıcı gelmeye başladı her şey kanser kitle her oyunda var önerdikleri herolarla bir deniyeceğim oyunu

Geri
Yukarı