LoL'den kalıcı olarak yasaklanmanın sebebi ne olabilir?

@teknobhe, garip. Bir ticket atın Riot'a. Durumu belirtin.
Ticket attım ancak hiçbir cevap alamıyorum maalesef. Diğer hesaplarımın da banlanmaması için hangi programdan olduğunu söyleyin diyorum görmemezlikten geliyorlar. hep aynı cevap: "3. part yazılımlardan dolayı kalıcı olarak uzaklaştırılmışsınız. Arkadaşlarımız size gerekli bilgiyi vermiş...". Daha sonradan tekrar inceleme talep ettim cevap çokta farklı değil(SS'ini koydum). Ben bunu görebildiklerine yada inceleyebildiklerine falan da inanmıyorum zaten. Öyle bir şey olsa sürekli aynı şeyi söyleyip durmazlar bana program adı verirlerdi.

Şuan da 0'dan hesap açtım ban yiyecekse o yesin. Aklıma başka bir çözümde gelmedi. Diğer hesaplarımı da riske atmak istemiyorum açıkçası. Ancak Riot'un hiçbir bilgi verememesi beni şaşırttı...

Dosya Ekleri

• cevap.PNG
    cevap.PNG
    28,2 KB · Görüntüleme: 38
LoL Skin olabilir. Ve Riot destek ekibi gerçekten kaliteli bir ekip şu ana kadar 400 küsur bilet atmışımdır hepsi de çok olumlu yanıt vermiştir biraz daha destek ekibi ile değil de konu ile çok bilgili insanlar bulabilirsin discord platformundan bu konular ile ilgili gayet ilgili insanlar var.
LoL Skin'den şu ana kadar ban yiyen hiç kimse görmedim hocam. 🙊

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot'a kaç ticket attım artık hiçbir fikrim yok ancak hiçbir şekilde cevap alamıyorum. Ban açma talebi atmayı bıraktım ancak diğerlerine de aynı cevabı veriyorlar. Bu arada konular botlar tarafından otomatik de kapatılmıyor. Sistemlerini denedim...

Hangi programdan banlandığımı bilmedikleri için bilmiyoruz demek yerine konuyu alakası bir cevapla kapatıyorlar. "Sizi banladık ancak neden banlandığınızı bizde bilmiyoruz, sistem otomatik ban atıyor." demek bu kadar da zor olmamalı...

Tabi o zamanda neden ban yediği belli olmayan bir kullanıcıları ortaya çıkıyor. Sanırım zor olan kısmı bu...

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    54,5 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı