LoL'den kurtulmak için tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar, LoL oynuyorum 2 gündür ve günde 6 maç atıyorum. Her maç 35 dk sürüyor en az yani kurtulamıyorum arkadaş 2 günde 10 Level oldum. LoL de Level atlamak çok zor gittikçe zorlaşıyor zaten. Ne yapsam bilemiyorum, bilgisayarım çok kötü ve başka oynayacağım oyun yok belki ondandır. Anlatmak istediğim şey bana bir oyun ya da başka bir uğraş tavsiye edin ki kurtulabileyim. LoL'den kurtulmam için tavsiyeleriniz nelerdir?

Hocam adres verin gelip domuz bağı başlayayım sizi. 3, gün aç susuz 7 gün işkenceye çözülür bu iş. Bekliyorum.:D

Arkadaşlar balkona çıktım düşündüm ben bu oyunu neden oynuyorum diye. Sonra buldum ki bilgisayarım çöp olduğu içinmiş. Bilgisayarım çöp olduğu için ben düşük sistemli oyunların hepsini oynadım ve hepsi soloydu ve sonları vardı. LoL'ün sonu yok Online her gün oynuyorum ve sistemimin kaldırdığı sonu olmayan tek oyun olduğu için hep LoL oynuyorum, ama nasıl kurtulacağım?

Merhaba arkadaşlar, LoL oynuyorum 2 gündür ve günde 6 maç atıyorum. Her maç 35 dk sürüyor en az yani kurtulamıyorum arkadaş 2 günde 10 Level oldum. LoL de Level atlamak çok zor gittikçe zorlaşıyor zaten. Ne yapsam bilemiyorum, bilgisayarım çok kötü ve başka oynayacağım oyun yok belki ondandır. Anlatmak istediğim şey bana bir oyun ya da başka bir uğraş tavsiye edin ki kurtulabileyim. LoL'den kurtulmam için tavsiyeleriniz nelerdir?
Ben, urf gittikden sonra hiç düşünmeden ani bir gaza gelişle oyunu silmiştim bir aydır oynamıyorum, bu taktiği bi dene.

Geri
Yukarı