LoL'e başlamayın

• Konuyu başlatan TT12X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 702

TT12X

Picopat
6 yıldır oynadığım LoL oyununu bugün bıraktım. Bu başlığı başlamak isteyenler varsa başlamasınlar diye açıyorum. Sebepler:

1-) oyunun metası çok dengesiz. Daha 1 sezon önce bir şampiyon OTP olmuştum 200K oynamşım 1 yılda ama şu anki tank metasında çok güçsüz kaldı. O kadar iyi oynamama rağmen %35 wr im var çünkü off meta oynuyorum. Düşük eloda neyse de biraz yüksek elolar da meta dışı pickler çok kötü kalıyor. İstediğin zevk aldığın şampiyon yerine gidip s+ tier bir şampiyon oynamak zorundasın.

2-) kitlesi çok toxic. Biraz geri düşünce hemen herkes oyunu bırakıyor ff demeye başlıyor. Kimse de mental kalmamış belki zorlasalar oyunu kazanacağız ama yok itemleri satıp basede beklemeyi tercih ediyorlar.

3-) Oyun senin lig çıkmanı engellemek için her şeyi yapıyor yani 2 maç kazandın 50 LP geldi sonraki 2 maçta hayatımda gördüğüm en kötü oyuncular + feed + AFK gelip kaybediyorum. 2 Elde kazandığım 50 LP de gidiyor sonuç olarak 4 saatim gitmiş ve elimde hiçbir şey olmuyor.

6 yıldır oynadığım LoL oyununu bugün bıraktım. Bu başlığı başlamak isteyenler varsa başlamasınlar diye açıyorum. Sebepler:

1-) oyunun metası çok dengesiz. Daha 1 sezon önce bir şampiyon OTP olmuştum 200K oynamşım 1 yılda ama şu anki tank metasında çok güçsüz kaldı. O kadar iyi oynamama rağmen %35 wr im var çünkü off meta oynuyorum. Düşük eloda neyse de biraz yüksek elolar da meta dışı pickler çok kötü kalıyor. İstediğin zevk aldığın şampiyon yerine gidip s+ tier bir şampiyon oynamak zorundasın.

2-) kitlesi çok toxic. Biraz geri düşünce hemen herkes oyunu bırakıyor ff demeye başlıyor. Kimse de mental kalmamış belki zorlasalar oyunu kazanacağız ama yok itemleri satıp basede beklemeyi tercih ediyorlar.

3-) Oyun senin lig çıkmanı engellemek için her şeyi yapıyor yani 2 maç kazandın 50 LP geldi sonraki 2 maçta hayatımda gördüğüm en kötü oyuncular + feed + AFK gelip kaybediyorum. 2 Elde kazandığım 50 LP de gidiyor sonuç olarak 4 saatim gitmiş ve elimde hiçbir şey olmuyor.
Arkadaşınız varsa başlayın.

1-) oyunun metası çok dengesiz. Daha 1 sezon önce bir şampiyon OTP olmuştum 200k oynamşım 1 yılda ama şu anki tank metasında çok güçsüz kaldı. O kadar iyi oynamama rağmen %35 wr im var çünkü off meta oynuyorum. Düşük eloda neyse de biraz yüksek elolar da meta dışı pickler çok kötü kalıyor. İstediğin zevk aldığın şampiyon yerine gidip s+ tier bir şampiyon oynamak zorundasın.

3-) oyun senin lig çıkmanı engellemek için her şeyi yapıyor yani 2 maç kazandın 50 lp geldi sonraki 2 maçta hayatımda gördüğüm en kötü oyuncular + feed + AFK gelip kaybediyorum. 2 elde kazandığım 50 lp de gidiyor sonuç olarak 4 saatim gitmiş ve elimde hiçbir şey olmuyor.

Kanka yüzde 35 winrate ne bende off meta oynuyorum en azından yüzde 51 falan.

Katılıyorum. 3 yıldır oynuyorum(dereceli atmıyorum normal ve aram daha çok oynarım) ancak takımınıza bağımlısınız çok. Özellikle adc rolünde oynuyorsanız 0/3 bir tank ya da suikastçı sizi çok rahat kesebiliyor. Sonra sizden aldığı altınla saçma salak kasılıp oyununuzu zindan ediyor. suikastçı şampiyonlara sağlam bir güçsüzleştirme gelmesi gerekli ancak getirmiyorlar. Sebebi ise çok fazla suikastçı oyuncusunun varlığı.
Dengeleme ekibi zaten çöp. Geçen yapılan yuumi reworkü iyi bir örnek.

Yeni konular

Geri
Yukarı