LoL'e başlanmalı mı?

LoL başlanmaya değer mi? Çabuk sinirlenen bir insanım o yüzden başlamak istemiyorum ama bütün arkadaşlarım oynuyor. Aralarında bazen LoL konuşuyorlar ama ben hic anlamıyorum bu yüzden de sohbete katılamıyorum. LoL bahsedildiği kadar toxic bir oyun mu?

5 kişi arkadaşlarınla girersen güzel olabilir ama tek girersen vah haline.

Başlama derim. Çok sakin biri bile bu oyunda sinir krizine girebiliyor. Din dil ırk dinlemiyorlar her şeye sövüyorlar

Oynayan insanları toxic diye genellemek yanlış lol sinir hastası yapar diyenler gerçek hayatta ne yapiyor acaba her zaman karşımıza öyle insanlar gelebilir şahsen toxic insanları toplama kazandırmak hoşuma gidiyor diyeceğim şu ki toxic bir insansan başlama lol'e öyle insanlar lol denen oyunun adını lekeliyor...

LoL başlanmaya değer mi? Çabuk sinirlenen bir insanım o yüzden başlamak istemiyorum ama bütün arkadaşlarım oynuyor. Aralarında bazen LoL konuşuyorlar ama ben hic anlamıyorum bu yüzden de sohbete katılamıyorum. LoL bahsedildiği kadar toxic bir oyun mu?
Evet, çünkü bizim milet oyunda kıskanç olabiliyo ve senin ilk.

Yaratıcı küfür nasıl edilir ögrenmek istiyorsanız oynayın, her el kavga büyük zaman kaybı 4 sezon oynadım oyunu, popüler kültür gibi magazin gibi iğrenç şimdi bir de Mobile geliyor arada giriyorum ama önermem kanser olursunuz hasta olursunuz çünkü oyundaki herkes eşleşme kabul edildiğinde 30 yaşında oluyor. Bir de çok saçma olacak ama bağımlı oluyorsunuz ama tamda bağımlı değilsiniz yapmayın etmeyin.

Sinirden derimi koparttığımı bilirim.

Bırak oyunu takımına gelen oyuncular seni ağlatacak.Bu wild rift içinde geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı