LoL'e başlanmalı mı?

ETS 2 müzikle gerçekten çok iyi gider, yeni PC alınca deneyeceğim mutlaka. :)

:D

•4GB RAM.
•Intel i3 2365m 1.4 GHz işlemci.
•Intel HD Graphics 3000.

O ETS dediğin oyun rezalet bir optimizasyona sahip haberin olsun PC iyi ama drop sorunları yaşıyorum RTX2060 kullananlar bile konu açmışlar scs forumlarında rezalet bir oyun 1K saatim var.

Wolfteam oyna daha iyi, atın bi 20 lira oyunun kralı oluyorsunuz zaten kutunun içinden kutu çıkıyor harika bir sistem takla çıktığında açın bir şarkı kurt vs atın sarıyo.

Ben 1650 ekran kartı PC de en yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum.

Senin 60 FPS almanla oyunun optimizasyonu kötü olmadığı anlamında gelmez RX 6900 XT ile oynayan adam 2 k da 45 FPS alıyorum diyor RDR de 140 alıyorum diyor ayrıca ben bayağı Save profili yükledim onları silsende kalıntı olarak kalıyor formatla gidiyor diskleri biçimlendirmen lazım hiç uğraşamam zaten 1K saatim var bıraktım çoktan oyunu.

Senin 60 FPS almanla oyunun optimizasyonu kötü olmadığı anlamında gelmez RX 6900 XT ile oynayan adam 2 k da 45 FPS alıyorum diyor RDR de 140 alıyorum diyor ayrıca ben bayağı Save profili yükledim onları silsende kalıntı olarak kalıyor formatla gidiyor diskleri biçimlendirmen lazım hiç uğraşamam zaten 1K saatim var bıraktım çoktan oyunu.

Ben zaten oyunu sana önermiyorum, ne bu hiç uğraşamam tavırları falan? 1000 saat oynadıktan sonra oyuna zaten uğraşsan ne olur? Optimizasyon konusuna gelirsek. Ben hiç yaşamadım hep iyi FPS aldım yüksek çözünürlükte, optimizasyon kötüdür ama ben yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı