Çözüldü LoL'e Görev Yöneticisinden Öncelik Atadıktan Sonra FPS Düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JessFlex

Hectopat
Daha fazla  
LoL oynuyordum, görev yöneticisinden iCloud'u kapatmak için alta aldım. Sonra aklıma öncelik atamak geldi. LoL'e yüksek öncelik atadım FPS yükselmesi için fakat oyuna döndüm ve FPS 60'tan 10 ve altına düştü sonra tekrar alta alıp ayarı ilk baştaki varsayılan olan normal yaptım fakat yine oyuna döndüğümde FPS 10 ve altındaydı. Mecburen oyunu kapatıp tekrar açtım fakat yine bir şey değişmedi.

Bilgisayarı yeniden başlattım ama yine oyunum 10 FPS altında şu anda bu haldeyim oyuna giremiyorum çok kasıyor. Şu an değiştirmeden önceki ayara atadım fakat FPS artmıyor. :cry::cry::cry:

Not : Ayarlarım normalde en düşükte fakat en yükseğe alsam da artık yaptıklarımdan mı bilmem aynı FPS alıyorum. :ölü:

Çözüm
Gerek kalmamış olabilir Razer Cortex vardı ondan açtım bir de düzeldi şu an onunla birlikte açıyorum düz açıp girmiyorum. Razer Cortex kendi ayarlarını atayıp düzeltti galiba tabii öyle bir şey varsa. xD.

60'ın üstüne çıkarmaya çalışmak mantıksız zaten. Sorun ICloud'da olmasın? Görev yöneticisinin ekran alıntısını atar mısınız LoL açıkken?

Ama şimdi de Razer Update yaptım LoL Boost seçeneklerinde görünmüyor eklemeye çalıştığımda da - failed to add Game - mesajı geliyor. Normal bilgisayarı Boost ile giriyorum.

Onu da şu an kaldırıp yükledim oldu. Teşekkürler yine de konuma cevap yazdığın için. :)
Gerek kalmamış olabilir Razer Cortex vardı ondan açtım bir de düzeldi şu an onunla birlikte açıyorum düz açıp girmiyorum. Razer Cortex kendi ayarlarını atayıp düzeltti galiba tabii öyle bir şey varsa. xD.

60'ın üstüne çıkarmaya çalışmak mantıksız zaten. Sorun ICloud'da olmasın? Görev yöneticisinin ekran alıntısını atar mısınız LoL açıkken?

Ama şimdi de Razer Update yaptım LoL Boost seçeneklerinde görünmüyor eklemeye çalıştığımda da - failed to add Game - mesajı geliyor. Normal bilgisayarı Boost ile giriyorum.

Onu da şu an kaldırıp yükledim oldu. Teşekkürler yine de konuma cevap yazdığın için. :)

Çözüm
Bence dosyalarını temizle bir daha kur. LoL bu konularda garip, ben görev çubuğına atamıştım oyun açılmamaya başlamıştı. Silip kurunca düzeldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı