LoL'e tekrar başlanmalı mı?

Siz bilirsiniz ama yine de mutlaka arkadaşlarınla oyna yoksa bir giriyorsun herkes chete ağla ağla noob beceriksiz yazıyorlar.

Benim arkadaşım eğlenmeye değil kazanmaya oynuyor üstüne kaybedince rakip takım noob yazıyor bu da benim sinirimi bozuyor o yüzden bıraktım rahatlama geldi bırakınca.

Kanka alıysun Master'yi guinso + aklın sonu= solo baron= Win bu kadar. Bu taktikle bronz 3'ten altına kadar çıktım.

Sağ ol kanka shen maindim ad shen oynuyordum şimdi Watch Dogs 2 yüklüyorum eğer sarmazsa LoL'e başlarım.
Arkadaşlar sağ olun Watch Dogs 2 yüklüyorum sarmazsa LoL'e başlarım sağ olun.
Allah muhafaza hocam. Bıraktıktan sonra sinirlerinizde bir rahatlama hissetmediniz mi yoksa?

Biraz ama ders çalıştıktan sonraki boş zamanlarımda çok sıkılıyordum.

Son düzenleme:
Hayır bence kesinlikle başlama özellikle s11 gelince oyun tamamen değişcek meta falanok farklı bir yere gelicek gerek yok bence başlamana apex valorant gibi oyunlar oynayabilirsin Lol ü zevkle oynadığım zamanlarda özellikle apexi çok oynardım cidden tavsiye ederim ama lole başlama bence bi daha gerek yok
Hayır bence kesinlikle başlama özellikle s11 gelince oyun tamamen değişcek meta falanok farklı bir yere gelicek gerek yok bence başlamana apex valorant gibi oyunlar oynayabilirsin Lol ü zevkle oynadığım zamanlarda özellikle apexi çok oynardım cidden tavsiye ederim ama lole başlama bence bi daha gerek yok
Cevabı almışsın zaten ama apexi tavsiye ederim

Merhaba 3 hafta önce LoL'ü bırakmıştım ama acayip oynama isteğim var. Bir tarafım "başla" bir tarafım "başlama" diyor ne yapmalıyım?

Kanka bende de vardı o istek arena of Valor'a başladım gayet ihtiyacımı gideriyor efsane yani
Hayır bence kesinlikle başlama özellikle S11 gelince oyun tamamen değişecek meta falanok farklı bir yere gelecek gerek yok bence başlamana Apex Valorant gibir oyunlar oynayabilirsin LoL'ü zevkle oynadığım zamanlarda özellikle Apex'i çok oynardım cidden tavsiye ederim ama LoL'e başlama bence bir daha gerek yok

Cevabir almışsın zaten ama Apex'i tavsiye ederim

İyi güzel ama senin profil fotoğrafında katarina var.

Geri
Yukarı