LoL'ün saçmalığı

ErcanÖ

Centipat
Daha fazla  
Oyun o kadar saçmaki yıllar boyu hiç çeşitlilik getirmiyorlar ve güncelleme ve sezon yenilemesi adı altında kostüm ve kart dışında hiçbir şey yapmıyorlar bile. Hadi oyuna bunları geçelim oyuna bakalım. Dünden itibaren 7 maç girdim ve sadece 2 tanesinde istediğim koridoru verdi. Ama o kadar sıkıntı etmedim uzun zamandır oynuyorum tam anlamıyla her koridoru her karakteri en ince detayına kadar biliyorum. Yine de maça geçtiğimizde sürekli o kadar aptal insanlar geliyor ki yani 7 maçın 7'sini de ben taşıyorum. Kendimi övmek gibi durmasını istemem ama sürekli taşıyorum ve chatten bilgi veriyorum "koridoru itmeyin" "beni bekleyin." "Draven olmadan girmeyelim." vs. diyorum ama dinlemiyorlar kafasına göre hareket ediyorlar ve bu sebepten tam 3 maç kaybettim. Şu sıralar DotA 2 oynamaya başladım zaten lolüde bırakmayı düşünüyorum. Size de böyle oluyor mu bunu sormak istedim biraz uzattım kusura bakmayın.

Oyun o kadar saçmaki yıllar boyu hiç çeşitlilik getirmiyorlar ve güncelleme ve sezon yenilemesi adı altında kostüm ve kart dışında hiçbir şey yapmıyorlar bile. Hadi oyuna bunları geçelim oyuna bakalım. Dünden itibaren 7 maç girdim ve sadece 2 tanesinde istediğim koridoru verdi. Ama o kadar sıkıntı etmedim uzun zamandır oynuyorum tam anlamıyla her koridoru her karakteri en ince detayına kadar biliyorum. Yine de maça geçtiğimizde sürekli o kadar aptal insanlar geliyor ki yani 7 maçın 7'sini de ben taşıyorum. Kendimi övmek gibi durmasını istemem ama sürekli taşıyorum ve chatten bilgi veriyorum "koridoru itmeyin" "beni bekleyin." "Draven olmadan girmeyelim." vs. diyorum ama dinlemiyorlar kafasına göre hareket ediyorlar ve bu sebepten tam 3 maç kaybettim. Şu sıralar DotA 2 oynamaya başladım zaten lolüde bırakmayı düşünüyorum. Size de böyle oluyor mu bunu sormak istedim biraz uzattım kusura bakmayın.

Bende aynı sorunu yaşıyorum hocam ancak bence yenilemeler kabul edilebilir yeterlilik olarak.

Dost bu kadar iyiysen rank oynayacaksın, olmadı çevre yapıp kendi grubunu kuracaksın. Yoksa randomlarla olmaz..

Ben West'te çar açmıştım bir süredir orada takılıyorum. Otofill atmıyor neredeyse ayrıca toksik insan sayısı da TR'ye göre çok az. Bu akşam main hesabı geçiririm diyordum fakat sezon ortası diye yine kapatmışlar transferleri. Tavsiyem imkan varsa sende taşı hesabını.

Kanka artık sıkmaya başladı LoL. Ben geçen ay bıraktım iyi ki de bırakmışım. Hayatım düzene girdi resmen :D Şaka bir yana youtuberların hepsi bile valoya geçti LoLün devri artık bitti. İnsana farklı bir alternatif sunamıyorlar. Dengesiz karakterler. Feedlar. Son zamanlarda artan scriptler vs. vs. derken ben de yolumu buldum artık zorlamanın manası yok.

MOBA türünde zaten köklü değişikliğe gidilmez. Takımınızdan daha iyiyseniz zaten lig atlıyorsunuz. Takıma gelen "kötü" oyuncular her ligde var. Elmas 1 Master arası hele görebileceğiniz en ilginç insanları görürsünüz 😂

Bu arada Riot'un bilmenizi istemediği küçük bir sır vereyim 😶‍🌫️
Oyun sonundaki lig puanı kazanma oranına değil, oyun içi istatistiklerinize göre değişiyor.

Örnekle açıklayacak olursak art arda 6 maç bozgun almış bir oyuncu, bu 6 maç içerisinde liginin ortalaması üzerinde istatistik elde etmişse 7. maçı kazanması durumunda alacağı lig puanı normalin üzerinde olacaktır.

Bu sebeple takımınızdan daha iyiyseniz her türlü yükselebilirsiniz. Çünkü MMR dediğimiz eşleşme sistemi istatistikleri de baz alıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı