Longitek AS005 mikrofon çalışmıyor

baranmami

Centipat
Yer
Kergit hanlığı
Daha fazla  
Merhaba. Mikrofonlu bilgisayar kulaklığı dediğimiz bir kulaklık kullanıyorum ses gayet güzel oyunlarda olsun müzik dinlemede olsun fakat mikrofon çalışmıyor. Mikrofon girişi rengi pembe ve oraya takıyorum çalışmıyor ön girişe taktım problem düzelmedi. Kulaklık mikrofon kablosunu telefona taktım ilginç bir şekilde telefonda mikrofon gayet güzel bir şekilde çalıştı.

Kulaklık: Longitek AS005.
Driver: Realtek HD.
Driver durumu: Güncel.

Tam sistem nedir? Ses ayarlarından seçim yaptınız mı?

Tam sistem nedir? Ses ayarlarından seçim yaptınız mı?

Sistem olarak sanırım bilgisayar özelliklerini istediniz ve evet ses ayarlarından aktifleştirdim fakat konuştuğumda değil video izleyince, müzik dinleyince algılıyor hem hoparlör hem mikrofon öyle artıyor driverdan mikrofon yaptım ayarını bir değişme olmadı şu an mikrofon barı müzik dinleyince artıyor hoparlörde aynı şekilde hepsini doğru girişe taktım.

Streo karışım açıksa, kapatıp deneyin.

Dosya Ekleri

• hoparlör.PNG
    hoparlör.PNG
    141,6 KB · Görüntüleme: 27
  • mikrofon.PNG
    mikrofon.PNG
    171,6 KB · Görüntüleme: 24
Yardımcı olmaya çalışayım. Burayı değil de ses ayarlarını açıp kontrol edin. Menülerde karşınıza çıkacak.

Yardımcı olmaya çalışayım. Burayı değil de ses ayarlarını açıp kontrol edin. Menülerde karşınıza çıkacak.

Kapattım bir değişiklik olmadı, müzik dinliyorum, video izliyorum ve mikrofon barı sanki hoparlör gibisine müzik açınca artıyor hoparlör barı ile eş şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı