Lord of The Rings: Gollum Sistem gereksinimleri ve Fiyatı

Yapacak bir şey yok. Bir Cyberpunk vakası daha geliyor.

Ben sistem gereksinimlerine şaşıranları da pek anlamıyorum. Gerçekten bu oyunu satın alıp oynamayı düşünüyorlar mı? Korsan bile indirmeye değmez.

minimum

• işletim sistemi: Windows 10/11
  • işlemci: Intel i7-4770, amdryzen 5 1600.
  • RAM: 16 GB.
  • ekran kartı: GTX 1080/RTX 2060.
  • depolama: 45 GB.
önerilen

• işletim sistemi: Windows 10/11
  • işlemci: Intel i3-6100, AMD Ryzen 5 2600.
  • RAM: 32 GB.
  • ekran kartı: RTX 3080 (DLSS ile)
  • depolama: 45 GB.
  • PC(Steam, Epic Games)
    • Standard Edition: 595 TL.
    • Precious Edition: 695 TL.
  • PlayStation
    • Standard Edition: 599 TL.
    • Precious Edition: 699 TL.
  • Xbox
    • Standard Edition: 599 TL.
    • Precious Edition: 699 TL.
alıntıdır. ayrıca artık 16 GB RAM yetmeyecek gibi duruyor. Bu gereksinimlerle geldiyse bundan sonra çıkacak oyunlar daha da fazla ister.

Gördüğüm en saçma gereksinim listesi.
Önerilen işlemci bölümünde neden i3 6100 ve R5 2600 tavsiye edilmiş gerçekten anlamıyorum çünkü aralarında uçurum var.
Önerlien ekran kartı RTX 3080 arkadaşlar şaka değil bu. Sanırım oyunu elit hayran kesimi için yapmışlar.

Ben sistem gereksinimlerine şaşıranları da pek anlamıyorum. Gerçekten bu oyunu satın alıp oynamayı düşünüyorlar mı? Korsan bile indirmeye değmez.

Alacağımdan değil ama bu kadar işlevsiz gözüken bir oyun için aşırı saçma sistem gereksinimleri var.

Alacağımdan değil ama bu kadar işlevsiz gözüken bir oyun için aşırı saçma sistem gereksinimleri var.

Günümüzdeki oyunlarda bu moda oldu. Optimizasyonu yapamayınca sistem gereksinimlerine abanıyorlar fakat çok eminim önerilen sisteme sahip olanlar bile oyunu oynarken sorun yaşayacaklardır.

Günümüzdeki oyunlarda bu moda oldu. Optimizasyonu yapamayınca sistem gereksinimlerine abanıyorlar fakat çok eminim önerilen sisteme sahip olanlar bile oyunu oynarken sorun yaşayacaklardır.

Kesinlikle katılıyorum.
Bence moda olmadı, artık PC sürümleri ile şu sıralar adamakıllı hiçbir firma uğraşmıyor nedense.

DLSS-FSR teknolojileri var deyip geçiyorlar.

Geri
Yukarı