Lords Mobile Hesabı Silinmiş

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar hesabım yok olmuş. Niye böyle oldu. Yardımlarınızı bekliyorum. Epeydir oynamıyordum yeni bir krallıkta başlattı. Ben eski hesabımı istiyorum.

Rise of Kingdoms hesabım da yeni krallıkta başlamış eski hesabım yok. Ketenpereye geldim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hesabım yok olmuş. Niye böyle oldu. Yardımlarınızı bekliyorum. Epeydir oynamıyordum yeni bir krallıkta başlattı. Ben eski hesabımı istiyorum.

Rise of Kingdoms hesabım da yeni krallıkta başlamış eski hesabım yok. Ketenpereye geldim.
Herhangi bir platformla giriş yapmadıysanız hesabınız gider tabii ki. Eğer yapmışsanız ve giremiyorsanız destek ekibine başvurun.

Herhangi bir platformla giriş yapmadıysanız hesabınız gider tabii ki. Eğer yapmışsanız ve giremiyorsanız destek ekibine başvurun.
Yaşım çok küçüktü oynarken sizin dediğiniz gibi oldu büyük ihtimal. 😞 Neyse zaten çok güçlü değildim 10 milyon gücüm vardı sanırım. Oyunda 1 milyar gücü olan insanlar var. 😁

@Ömer S hocam desteğe yazdım şimdi bakalım ne diyecekler. Sonucu yazarım.

Güncelleme: Arkadaşlar hesap silinmemiş ama bağlayabilmek için desteğe yazmam lazım sanırım. Çünkü hesap eski telefonda bağlıydı. Uğraşmak istemedim zaten o krallıkta şu an herkes çok güçlü olmuştur diye. Şu an yeni krallıkta oynamam çok daha mantıklı. Ayrıca Play Store hesabını oyuna bağlama özelliği eklendiği için çok daha iyi olmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı