Lore anlamında TES ile kapışabilecek başka bir evren var mı?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
LOTR ve LoL dışında hiçbir evrenin TES seviyesine yaklaşabileceğini sanmıyorum.
Derinlik ve kalite olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Warhammer evreni olabilir, bayağı geniş.

LoL nedir de bir evreni olsun? Genshin Impact gibi rastgele bir oyun bile lore olarak onu katlar geçer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Warcraft + WoW evreni diyorum.

LoL ?
İkiside en hakim olduğum Lore. LoL'ün Lore'unun TES'den aşağı kalır bir yanı yok. TES tabi ki daha geniş çünkü şu an 4. çağdayız. LoL'de daha ileri bir dönemdeyiz ama 8000 yılı ve öncesi yani antik çağa dair fazla bilgi yok. 3500 yılı ve sonrası hiçlik savaşından sonra ki dönemi derinlemesine biliyoruz.

Son düzenleme:
İkiside en hakim olduğum Lore. LoL'ün Lore'unun TES'den aşağı kalır bir yanı yok. TES tabi ki daha geniş çünkü şu an 4. çağdayız. LoL'de daha ileri bir dönemdeyiz ama 8000 yılı ve öncesi yani antik çağa dair fazla bilgi yok. 3500 yılı ve sonrası rün savaşları döneminden sonra ki dönemi derinlemesine biliyoruz.
LoL lore'u hakkında işin açıkçası pek bir bilgim yok, sadece DJ Penta gibi bir skin olunca pek ciddiye alamıyorum hikayeyi, araştırmak lazım belki dediğiniz gibi güzeldir.

LoL lore'u hakkında işin açıkçası pek bir bilgim yok, sadece DJ Penta gibi bir skin olunca pek ciddiye alamıyorum hikayeyi, araştırmak lazım belki dediğiniz gibi güzeldir.
Hocam skinler paralel evren ana hikayeden bağımsız. Hatta ciddi skinlerin kendi evreni ve bir hikayesi bile var mesela Kod Adı serisinin.

Warcraft + WoW evreni diyorum.

LoL ?

Yeni konular

Geri
Yukarı