Lost Ark hangi eşya kullanılmalı?

Thrian

Hectopat
Merhaba. Ben Lost Ark oynuyorum ve silahımın seviyesini 7. seviye ya da 8. seviyeye kadar yükselttim. Resimde mavi olan silah benim fakat seviyesi yüksek olduğu için böyle. Acaba hangi sarı silahı alıp onu geliştirmeye mi başlamalıyım yoksa mavi silahtan devam mı etmeliyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_35.png
    Screenshot_35.png
    224,4 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba. Ben Lost Ark oynuyorum ve silahımın seviyesini 7. seviye ya da 8. seviyeye kadar yükselttim. Resimde mavi olan silah benim fakat seviyesi yüksek olduğu için böyle. Acaba hangi sarı silahı alıp onu geliştirmeye mi başlamalıyım yoksa mavi silahtan devam mı etmeliyim?
Kanka level transfer yapabilirsin. Gear Honing'den :D Sarısına transfer et.

Kanka level transfer yapabilirsin. Gear Honing'den :D sarısına transfer et.

Çok teşekkür ederim böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. Bu arada bunlar ne işe yarıyor bir bilgin var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_36.png
    Screenshot_36.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 49
Çok teşekkür ederim böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. Bu arada bunlar ne işe yarıyor bir bilgin var mı?
Bunlar Engraving taşları çok önemlileri YouTube da OMT gaming kanalı detaylı bir şekilde anlatıyor. İlk o videoyu izle sonra hangi class kullanıyorsan YouTube örnek berserker Engraving build yaz orda hangi Engraving taşlarını kullanman gerektiği ile ilgili videolar var.

Hocam videoları izledim fakat pek bir şey anlamadım. Acaba özet şeklinde anlatabilir misiniz?
Şimdi, Engraving sistemi diye bir sistem var. Engraving sistemi P basında Engravings'de yazan o mavi baloncukların doldurulmasıdır. Bu mavi baloncuklar Engraving kitapları okunarak, takılar ve taşları karaktere kuşatınca doluyor. Bunlar dolunca da karakterin özellikleri artıyor. Mesela Grudge engravingi. Grudge engravingini 3 level yapınce %20 fazla hasar veriyorsun canavarlara bosslara. Ama %20 daha fazla hasar alıyorsun ek olarak. Bu şekilde yani kitap okuyorsun, taşların ve takıların içeriğine bakıyorsun hangisi sana daha çok lazımsa onu takıyorsun. Engraving yükseltmesi yapıyorsun.

Şimdi, engraving sistemi diye bir sistem var. Engraving sistemi p basında Engravings'de yazan o mavi baloncukların doldurulmasıdır. Bu mavi baloncuklar engraving kitapları okunarak, takılar ve taşları karaktere kuşatınca doluyor. Bunlar dolunca da karakterin özellikleri artıyor. Mesela grudge engravingi. Grudge engravingini 3 level yapınce %20 fazla hasar veriyorsun canavarlara bosslara. Ama %20 daha fazla hasar alıyorsun ek olarak. Bu şekilde yani kitap okuyorsun, taşların ve takıların içeriğine bakıyorsun hangisi sana daha çok lazımsa onu takıyorsun. Engraving yükseltmesi yapıyorsun.

Peki mesela bir itemin +100 saldırı gücü ve işime yaramayacak bir engravingi var. Bir itemin de +40 saldırı gücü ve işime yarayan bir engravingi var. Hangisini almalıyım?

Peki mesela bir itemin +100 saldırı gücü ve işime yaramayacak bir engravingi var. Bir itemin de +40 saldırı gücü ve işime yarayan bir engravingi var. Hangisini almalıyım?
Eğer istemin Engraving senin Engraving sayfanda level atlatacaksa onu kullanırsın. Atlatmazsa +100 olandan devam edersin.

Engraving olayı biraz karışık. Burada anlatılanla tam net bilgi edinmeniz biraz zor. En iyisi YouTube'den rehber videolara ulaşmak. Bu arada o attığınız resimde ki sarı ekipmana honing yapılıyor mu? Ben yapılmıyor diye biliyorum.

Oyunun başlarında böyle bir kutuyu açmışım. Yanlış mı yapmışım aynı kitaptan 10 tane almışım ama mavi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_41.png
    Screenshot_41.png
    206,6 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı