Low profile klavye önerisi

İndirimde diye uygundur. Bazı ürünlerde güzel kazıklıyor itopya ama bazı ürünlerde de indirim yapıyor. Kafa karıştırıcı.
Müşteri memnuniyeti çok zayıf biryer sürekli youtuberlere para basıp reklam yapıyor diye okudum internette hep, saatli indirim. bu şüphelerim olmazsa alabilirim aslında burdan.
Müşteri memnuniyeti çok zayıf biryer sürekli youtuberlere para basıp reklam yapıyor diye okudum internette hep, saatli indirim. bu şüphelerim olmazsa alabilirim aslında burdan.
Sen önerir misin hocam itopyayı?

Müşteri memnuniyeti çok zayıf bir yer sürekli YouTuber'lere para basıp reklam yapıyor diye okudum internette hep, saatli indirim. Bu şüphelerim olmazsa alabilirim aslında buradan.

Sen önerir misin hocam İtopya'yı?

Aynen dediğiniz gibi. YouTuber'lar ve yayıncılar. Bence de başka yerlere bakın.

Yav acaba bu klasik indirimler hangi günlerde falan oluyor bilgin var mı? Nerelerin indirimleri meşhur falan, şimdi bu zamanda çok indirim olmuyor, ondan belirli yerleri bilmek iyi olur.

Efsane cuma olacak 27 Kasım'da. Onun dışında İncehesap'da Gaming gecesi oluyor her hafta cuma günü saat 8'den sonra. Ama birçok kişiye açılmış kullanılmış ürün gönderdikleri iddia ediliyor. Onun dışında bildiklerim bunlar. Siz yine Akakçe'yi ve cimriyi kullanın sürekli.

Efsane cuma olacak 27 Kasım'da. Onun dışında İncehesap'da Gaming gecesi oluyor her hafta cuma günü saat 8'den sonra. Ama birçok kişiye açılmış kullanılmış ürün gönderdikleri iddia ediliyor. Onun dışında bildiklerim bunlar. Siz yine Akakçe'yi ve cimriyi kullanın sürekli.
K55i var valla İncehesapta :(

Low profile olmayan modelini kullanıyorum. Her tuşa istediğiniz gibi renk atayabiliyorsunuz. Gayet yumuşak tuşlar ayrıca ekstradan kaydırmaz tuş takımıyla geldi benimkisi Low profile sürümünde de vardır büyük ihtimalle.

Bunu mu önerirsiniz yoksa K95 mi?

Bunu mu önerirsiniz yoksa K95 mi?

Kesinlikle K95 ile K70 arasındaki fiyat farkına değmez. Aralarındaki tek fark klavyenin solunda konuşlandırılmış 6 adet makro tuşu. Zaten istediğiniz tuşa iCUE üzerinden makro atayabiliyosunuz. 6 tuşa 300 lira vermek değer mi? Cevabını size bırakıyorum.

Kesinlikle K95 ile K70 arasındaki fiyat farkına değmez. Aralarındaki tek fark klavyenin solunda konuşlandırılmış 6 adet makro tuşu. Zaten istediğiniz tuşa iCUE üzerinden makro atayabiliyosunuz. 6 tuşa 300 lira vermek değer mi? Cevabını size bırakıyorum.

Hocam aynı fiyat olarak?

Hocam aynı fiyat olarak?
Dostum valla K95 1000 lira olsa yine almam, ben öyle gaming bilmem ne ışıklandırma falan seven birisi değilim kesinlikle. Oynadığım tek oyun CS:GO CS yide 2000 yılından beri oynuyom :), birde bazen abimler geliyor işte o Pubg oynuyor onu izliyorum o kadar. K70in özellikleri çok güzel, tuşlara tek tek ışık atama falan sonra makro tuşlarının olmayışı, şeklinin benim hoşuma gitmesi ve bilek desteğindeki dizayn. Ne yapacam ben makroyu, ben zamanında mouse aradım, elime oturan farelerin hepsinde bin tane makro tuşu vardı, sırf o yüzden gidip Zowie EC1-A e-spor faresi aldım 560 liraya, performans olarak süper ama eldeki hissiyatı benim için g402 kadar değil çünkü elim terleyince ona yapışıyordu. Zowie kaydırıyor. İnşallah anlatabilmişimdir derdimi :)
Hocam aynı fiyat olarak?
Bu arada biliyorsanız sorayım dedim arkadaşlar, bu farenin ele uyumluluğu nasıl olmalı mesela? Benim elim normalden büyük, EC1-A iyi benim için, şimdi elbise alırken beden ölçüleri vardır ya fare falan seçerken üreticiler tarafından kullanılan veya dünyada bilinen böyle bir standart var mı biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı