LT24D310 RX 580 Performansı

Çılgın-Joe

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  

Merhaba Arkadaşlar. Verdiğim linkteki televizyonu eski monitörüm bozulduğu için hemde odam da televizyonum olsun diye almıştım. Fakat öğrendim ki 1366x768 çözünürlük destekliyormuş. Ama çözünürlük ayarlarında 1920x1080 seçeneğini kullanabiliyorum. Eski bilgisayarımdaki ekran kartı AMD Radeon HD 6350 1GB vardı. Kötü bir görüntü veriyordu. Bugün ise yeni bir bilgisayar aldım. İçinde RX 580 ekran kartı var. Bu da kötü bir görüntü vermez mi yoksa ekranı mı değiştirmem gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba Arkadaşlar. Verdiğim linkteki televizyonu eski monitörüm bozulduğu için hemde odam da televizyonum olsun diye almıştım. Fakat öğrendim ki 1366x768 çözünürlük destekliyormuş. Ama çözünürlük ayarlarında 1920x1080 seçeneğini kullanabiliyorum. Eski bilgisayarımdaki ekran kartı AMD Radeon HD 6350 1GB vardı. Kötü bir görüntü veriyordu. Bugün ise yeni bir bilgisayar aldım. İçinde RX 580 ekran kartı var. Bu da kötü bir görüntü vermez mi yoksa ekranı mı değiştirmem gerekir?
Görüntü ve çözünürlük monitör ile alakalı, şahsen hem TV hem de monitörde aynı ekran kartını denedim. Kaliteyi monitörde yaşadım. Demem o ki görüntü kaliteniz artmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı