Lucifer Dizisi

Aynen aynen konu hep aynı. Ufak bir cinayet sonra biraz ters köşe ve Lucifer'ın egosu. Sonra katili bul ve en sona da ilahi bir konu ekle bitir:) Yani zaten son sezon iyice baydı bir süre sonra. Şu an bıraksan bir şey kaybetmezsin o kadar söyleyeyim:)
Lucifer'ı sevdiğim için izliyorum. Esprileri falan çok hoşuma gidiyor. Teen Wolf'uda o yüzden izlemiştim zaten.

Lucifer'ı sevdiğim için izliyorum. Esprileri falan çok hoşuma gidiyor. Teen Wolf'u da o yüzden izlemiştim zaten.
Aynen aynen. Tarzı falan hoşuma gidiyor. Hafif İngiliz küstahlığı ve egosu falan:) Fakat üç sezonluk bir dizi için işte çok tek düze kalıyor maalesef.

Umalım yeni sezonda bazı şeyler değişsin.
Yani çekilir mi bilemedim açıkçası malum son bölümde:
Lucifer cehennem krallığına geri döndü ve tahtında otururken bitti yanlış hatırlamıyorsam
Burdan nasıl döndürürler ve konuya nasıl devam ederler bilemedim açıkçası.

Yani çekilir mi bilemedim açıkçası malum son bölümde:
Lucifer cehennem krallığına geri döndü ve tahtında otururken bitti yanlış hatırlamıyorsam
Burdan nasıl döndürürler ve konuya nasıl devam ederler bilemedim açıkçası.
Sanırım iptal edilmiş yeni sezon kafam karıştı.

Umarım iptal olmamıştır, sevdiğim bir dizi. Netflix bir sezon için boşuna uğraşmış olur.
Kısmet bakalım. Genelde Netflix bütün sezonu çektikten sonra yayına verir ama iptal olduysa da bir haber vereceğini sanmam.

Şuan 4. sezon 8. bölümdeyim arkadaşlar diyeceksinizki daha bu konuyu açarken 3. sezondaydın ne ara geldin be kardeşim diyeceksiniz. Ama olmadı 3. sezon gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı sanırsın arka sokaklar izliyor gibi hissediyordum artık. Chloe'den olay yerine yakınız aylin repliğini duysam hiç yadırgamazdım emin olun :D O yüzden atlaya atlaya izledim, polisiye kısmının ilahi olaylarla neredeyse zerre alakası yok ve ilahi kısımlarda dizinin başında ortasında ve sonunda yer aldığından birde az çok kavramak için olayı yavaş yavaş atlayarak gittim. Luciferın 4 sezonda adam akıllı öpemediği Chloe'nin pierce ile döküman odasında ortalığı sallamalarına aşırı sinir olup chloeye ''eyşan'' gözüyle bakmamı saymassak 3. sezon iyi bitti :D Fakat genel olarak bakıldığında kötü bir sezondu bunu rahatlıkla söyleyebilirim. 4. sezon ise bence olmuş yani dizi eski sıkıcılığını yok etmiş diyebilirim güzel bir giriş yapmışlar 4. sezona

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı