Lucifer Michaelson / Kaan Alkan kimdir?

Daha fazla  
Bu anlatacağım olaylar benim fikrimdir. Arkadaşlar YouTube'da video izliyordum. Video bittikten sonra sağ tarafta Lucifer Michaelson adında birisi video reklamı koymuş. Ben de tıkladım. Adamı ilk gördüğümde yüzü manken yüzü gibiydi ama insan yapımı (estetik ya da botoks) olduğu çok belliydi. Adamın villası var, arabaları var, Amerikalı kız arkadaşları var. Adamı internette biraz araştırdım arattım ve eskiden O Ses Türkiye gibi yerlerde şarkı yapıp söylüyormuş. Adamın eski ismi Kaan alkan.

Adamın eski fotoğrafı bu: https://i.ytimg.com/vi/ZhrRzTZEK60/hqdefault.jpg
Şu an zengin olduktan sonraki hali bu: https://www.haberanons.com/wp-conte...wp-content/uploads/2020/01/2.jpeg&w=650&h=365

Adamın YouTube kanalı var ve çoğunlukla partı yapma, lüks hayat gibi videolar atıyor ve bir şey fark ettim. Adamın vidoesuna yorum atanların çoğu "kralsın abi", "senin gibi olmak istiyorum abi" gibi yorumlar var ve bu yorumu atanların profilinde fotoğraf yok. Aboneliklerini de gizlemiş. Bence bunu atanların hepsi bot (sahte) takipçi. Anlamadığım şey ise adamın kanalına abone olmadığım halde videoları 10-20 bin bazısı 40 bin izleniyor ve YouTube bu videoları benim ana sayfama düşürüyor. Adamı artık görmekten sıkıldım. Kanalını engelledim genede bazen ana sayfama videoları geliyor. Adam modellik yapıyor zaten yüzünü göründe direkt model ya da manken diyebilirsiniz. Çok öncelerden şarkı programlarında şarkı söyleyen birisi yüzüne estetik, botoks yaparak nasıl birden zenginleşiyor model oluyor ve şu an villaları, arabaları oluyor çok saçma. Hepsinin gösteriş yapmak için olduğunu düşünüyorum. Videolarının hepsi kurgu zaten. Ve gördüğüm en saçma şey ise adamın Instagram'da 1.2 milyon takipçisi var ama fotoğrafları 3 bin beğeni alıyor. Siz bu adamın hakkında ne düşüyorsunuz? Benim fikrim gösteriş meraklısı, zengin ve sahte hayatını video çeken, sahte takipçili biri. Siz bunu izliyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Güzel bir özet olmuş, özellikle son 6 aydır Youtube'da baya aktif olarak içerik üretiyor. Bizim Lucifer gibi insanlara bir noktada ihtiyacımız var. Bunlar bunalmış, renksiz, monoton ve utanan bir grubun içinden çıkmış renkli karakterler. Batı dünyasının filmlerini, müziklerini, sanatının çoğu bu tür renkli kişiliklerden çıkıyor.

Sıfırdan buralara gelmiş bunun için kuaförlük yapmış, barlarda şarkılar söylemiş, şarkı yarışmalarına katılmış, onlarca reklam filminde rol almış çabalamış durmuş.

Şimdide herkes gibi hayallerinin gerçekleştirmek uğruna Youtube dünyasının ve sosyal mecranın gerekliliklerini yerine getiriyor. Kurgu, abartılı içerikler, gezi, vlog, şakalar, anonim yorumlar, takipçiler bunlar oyunu kuralına göre oynamayı bilen herkesin yapması gerekenler.

Şu an bir anket yapsak 83 milyonluk Türkiye'de çoğu genç onun gösterdiği hayatı yaşamak ister. E bırakalımda gelecek kaygısı ile mutsuz olan gençler milyonda bir hayale tutunsunlar.

Sizede tavsiyem kendinizin en iyi versiyonu olmak için çabalayın kim ne derse ne yazarsa yazsın.

Bu anlatacağım olaylar benim fikrimdir. Arkadaşlar YouTube'da video izliyordum. Video bittikten sonra sağ tarafta Lucifer Michaelson adında birisi video reklamı koymuş. Ben de tıkladım. Adamı ilk gördüğümde yüzü manken yüzü gibiydi ama insan yapımı (estetik ya da botoks) olduğu çok belliydi. Adamın villası var, arabaları var, Amerikalı kız arkadaşları var. Adamı internette biraz araştırdım arattım ve eskiden O Ses Türkiye gibi yerlerde şarkı yapıp söylüyormuş. Adamın eski ismi Kaan alkan.

Şu an zengin olduktan sonraki hali bu: https://www.haberanons.com/wp-conte...wp-content/uploads/2020/01/2.jpeg&w=650&h=365

Adamın YouTube kanalı var ve çoğunlukla partı yapma, lüks hayat gibi videolar atıyor ve bir şey fark ettim. Adamın vidoesuna yorum atanların çoğu "kralsın abi", "senin gibi olmak istiyorum abi" gibi yorumlar var ve bu yorumu atanların profilinde fotoğraf yok. Aboneliklerini de gizlemiş. Bence bunu atanların hepsi bot (sahte) takipçi. Anlamadığım şey ise adamın kanalına abone olmadığım halde videoları 10-20 bin bazısı 40 bin izleniyor ve YouTube bu videoları benim ana sayfama düşürüyor. Adamı artık görmekten sıkıldım. Kanalını engelledim genede bazen ana sayfama videoları geliyor. Adam modellik yapıyor zaten yüzünü göründe direkt model ya da manken diyebilirsiniz. Çok öncelerden şarkı programlarında şarkı söyleyen birisi yüzüne estetik, botoks yaparak nasıl birden zenginleşiyor model oluyor ve şu an villaları, arabaları oluyor çok saçma. Hepsinin gösteriş yapmak için olduğunu düşünüyorum. Videolarının hepsi kurgu zaten. Ve gördüğüm en saçma şey ise adamın Instagram'da 1.2 milyon takipçisi var ama fotoğrafları 3 bin beğeni alıyor. Siz bu adamın hakkında ne düşüyorsunuz? Benim fikrim gösteriş meraklısı, zengin ve sahte hayatını video çeken, sahte takipçili biri. Siz bunu izliyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlk videoda güya oynadığı reklamları göstermiş orjinalleri de diğer linklerde. Tamamen sahtekar yani.

Bu arada çakma fenomen elemanın Playboy'a kapak oldum mevzusu yalan. Nette dolaşan templateye kendini photoshoplamış. :) 0:30

Kaynak video:

Template görselin ifşası: https://www.youtube.com/post/UgxjPZ3BKR8kkJWasc94AaABCQ

Muhtemelen bir PR ajansı ile çakma fenomen yaratma sevdasındalar. :)

Olum çok garip bir insan yalancı birisi hem de, önceki ismi Kaan Alkan mı ne öyle bir şeydi tam hatırlamıyorum şimdi, fakat gerçekten kendisini rezil ediyor... Psikolojik sorunları var herhalde.

Sadece ismini Lucifer'dan soy adını da The Originals'tan almasına bayılıyorum. İkiside vizyonlu çok güzel diziler.

Yeni konular

Geri
Yukarı