Lucifer Michaelson / Kaan Alkan kimdir?

Bu arada çakma fenomen elemanın Playboy'a kapak oldum mevzusu yalan. Nette dolaşan templateye kendini photoshoplamış. :) 0:30

Kaynak video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Template görselin ifşası: https://www.youtube.com/post/UgxjPZ3BKR8kkJWasc94AaABCQ

Muhtemelen bir pr ajansı ile çakma fenomen yaratma sevdasındalar. :)

Bu anlatacağım olaylar benim fikrimdir. Arkadaşlar YouTube'da video izliyordum. Video bittikten sonra sağ tarafta lucifer michaelson adında birisi video reklamı koymuş. Ben de tıkladım. Adamı ilk gördüğümde yüzü manken yüzü gibiydi ama insan yapımı (estetik ya da botoks) olduğu çok belliydi. Adamın villası var, arabaları var, Amerikalı kız arkadaşları var. Adamı internette biraz araştırdım arattım ve eskiden o ses Türkiye gibi yerlerde şarkı yapıp söylüyormuş. Adamın eski ismi Kaan alkan.

Adamın eski fotoğrafı bu: https://i.ytimg.com/vi/ZhrRzTZEK60/hqdefault.jpg
Şu an zengin olduktan sonraki hali bu: https://www.haberanons.com/wp-conte...wp-content/uploads/2020/01/2.jpeg&w=650&h=365

Adamın YouTube kanalı var ve çoğunlukla partı yapma, lüks hayat gibi videolar atıyor ve bir şey fark ettim. Adamın vidoesuna yorum atanların çoğu "kralsın abi", "senin gibi olmak istiyorum abi" gibi yorumlar var ve bu yorumu atanların profilinde fotoğraf yok. Aboneliklerini de gizlemiş. Bence bunu atanların hepsi bot (sahte) takipçi. Anlamadığım şey ise adamın kanalına abone olmadığım halde videoları 10-20 bin bazısı 40 bin izleniyor ve YouTube bu videoları benim ana sayfama düşürüyor. Adamı artık görmekten sıkıldım. Kanalını engelledim gene de bazen ana sayfama videoları geliyor. Adam modellik yapıyor zaten yüzünü göründe direkt model ya da manken diyebilirsiniz. Çok öncelerden şarkı programlarında şarkı söyleyen birisi yüzüne estetik, botoks yaparak nasıl birden zenginleşiyor model oluyor ve şu an villaları, arabaları oluyor çok saçma. Hepsinin gösteriş yapmak için olduğunu düşünüyorum. Videolarının hepsi kurgu zaten. Ve gördüğüm en saçma şey ise adamın Instagram'da 1.2 milyon takipçisi var ama fotoğrafları 3 bin beğeni alıyor. Siz bu adamın hakkında ne düşüyorsunuz? Benim fikrim gösteriş meraklısı, zengin ve sahte hayatını video çeken, sahte takipçili biri. Siz bunu izliyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Gitmiş Jahrein izleyip gelmişsin dediklerini tekrarlıyorsun. Kendi fikrin aynen kardeşim :D adam yakışıklı 191 boyunda adamın bir gece yaşadığı kadını sen ömrün hayatın boyunca tavlamaya çalışsan çalışamazsın. Reklamları var One millions dolce & gabbana daha niceleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anlatacağım olaylar benim fikrimdir. Arkadaşlar YouTube'da video izliyordum. Video bittikten sonra sağ tarafta lucifer michaelson adında birisi video reklamı koymuş. Ben de tıkladım. Adamı ilk gördüğümde yüzü manken yüzü gibiydi ama insan yapımı (estetik ya da botoks) olduğu çok belliydi. Adamın villası var, arabaları var, Amerikalı kız arkadaşları var. Adamı internette biraz araştırdım arattım ve eskiden o ses Türkiye gibi yerlerde şarkı yapıp söylüyormuş. Adamın eski ismi Kaan alkan.

Şu an zengin olduktan sonraki hali bu: https://www.haberanons.com/wp-conte...wp-content/uploads/2020/01/2.jpeg&w=650&h=365

Adamın YouTube kanalı var ve çoğunlukla partı yapma, lüks hayat gibi videolar atıyor ve bir şey fark ettim. Adamın vidoesuna yorum atanların çoğu "kralsın abi", "senin gibi olmak istiyorum abi" gibi yorumlar var ve bu yorumu atanların profilinde fotoğraf yok. Aboneliklerini de gizlemiş. Bence bunu atanların hepsi bot (sahte) takipçi. Anlamadığım şey ise adamın kanalına abone olmadığım halde videoları 10-20 bin bazısı 40 bin izleniyor ve YouTube bu videoları benim ana sayfama düşürüyor. Adamı artık görmekten sıkıldım. Kanalını engelledim gene de bazen ana sayfama videoları geliyor. Adam modellik yapıyor zaten yüzünü göründe direkt model ya da manken diyebilirsiniz. Çok öncelerden şarkı programlarında şarkı söyleyen birisi yüzüne estetik, botoks yaparak nasıl birden zenginleşiyor model oluyor ve şu an villaları, arabaları oluyor çok saçma. Hepsinin gösteriş yapmak için olduğunu düşünüyorum. Videolarının hepsi kurgu zaten. Ve gördüğüm en saçma şey ise adamın Instagram'da 1.2 milyon takipçisi var ama fotoğrafları 3 bin beğeni alıyor. Siz bu adamın hakkında ne düşüyorsunuz? Benim fikrim gösteriş meraklısı, zengin ve sahte hayatını video çeken, sahte takipçili biri. Siz bunu izliyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Kekonun teki tam olmak istemeyeceğim insan modeli.

Ben de hortlatıyorum fakat yaş kaç meraktan soruyorum.

20 yaşındayım üstüne alınma ama bunun yaşla hiçbir alakası yoktur. Bak bir insanı sevmezsin ama saygı duymak zorundasın ki adam bir insanın saygı duyabileceği her şeyi başarmış adam. 2014 yılında best of the model seçilmiş Star TVdeki ses yarışmasından o kadar kişi içinden türkü söyleyerek 1.çıkmış(ki sadece türkü söylemedi insanlar türküyü küçümsüyorlar Fransızca bile söyledi adam). Modellik ajansı var bir sürü modellik yapmış gitmiş barlarda çıkmış. Millet bu adam yurt dışında 1 aylık Lamborghini huracan 2021 kiraladı diye laf yapıyor. Fukaralıktan bilmiyorlarki kiraladığı arabanın İstanbul'daki 1 aylık kirası bile 25000 EURO yapıyor. Gerçekten başkalarının laflarını gelip buraya kendi düşüncesiymiş fikriymiş gibi insanlara o kadar acıyorum ki. Adamın daha kendi fikri bile yok başkalarının fikrini söylüyor :(

Ben kendisini uzun süredir takip ediyorum eskiden sürekli izlerdim kendisini vesaire. Aslında başarılı bir insan kariyeri olsun maddi olarak olsun başarılı birisi. BMW'nin reklamlarında oynamış, calvin klein in yüzü olmuştu bir ara falan. Şu anda kendi modellik ajansı var ve başarılı işler yapıyor. Ancak evet haklısınız videolarındaki kurgular, öne çıkma çabaları, sürekli gösteriş halinde olması ayar ediyor insanı etmiyor değil. Ama bazı podcastleri bilgilendirici ve güzel oluyor. Çekim yasası hakkında yaptığı videoyu izlemenizi tavsiye ederim mesela.

Ben kendisini uzun süredir takip ediyorum eskiden sürekli izlerdim kendisini vesaire. Aslında başarılı bir insan kariyeri olsun maddi olarak olsun başarılı birisi. BMW'nin reklamlarında oynamış, calvin klein in yüzü olmuştu bir ara falan. Şu anda kendi modellik ajansı var ve başarılı işler yapıyor. Ancak evet haklısınız videolarındaki kurgular, öne çıkma çabaları, sürekli gösteriş halinde olması ayar ediyor insanı etmiyor değil. Ama bazı podcastleri bilgilendirici ve güzel oluyor. Çekim yasası hakkında yaptığı videoyu izlemenizi tavsiye ederim mesela.
Kanka bu tarz yobaz insanlar ne anlar çekim yasasından. Jahreinin bir videosunu izledim orada çekim yasası olsun enerji olsun onlara sallıyor yalan diyor. Bu tarz arkadaşlar da jahreine tapındığı için ne derse okeyler.

@batinaltaydoganay
Kanka bu tarz yobaz insanlar ne anlar çekim yasasından. Jahrein'in bir videosunu izledim, orada çekim yasası olsun, enerji olsun; onlara sallıyor, yalan diyor. Bu tarz arkadaşlar da Jahrein'e tapındığı için ne derse okeyler.
Dostum bu kadar fanboyluk yarar değil. Benden söylemesi. Birini seviyorsan tapmadan sevmeye çalış.

@batinaltaydoganay

Dostum bu kadar fanboyluk yarar değil. Benden söylemesi. Birini seviyorsan tapmadan sevmeye çalış.
sen bunu gidip jahrein izleyipte jahreinin fikirini kendi fikriymiş gibi anlatan arkadaşa söyle tapma olayını onlar yapıyor çünkü. Fanboyluk yaptığım da yok bir insana saygı duymak bu kadar zor bir şey değil. Havalı olduğunu sanıp adama laf atınca aslında birçok şeyden lack of olduğunu gösteriyor.

Geri
Yukarı