Lücid rüya denenmeli mi?

Risklimidir bilmem fakat pek inanmıyorum. Bir çok kere denedim hatta bir çok kere rüyada olduğumu anladım fakat uçamadım. Boş bir şey.

Riskli oldugunu zannetmiyorum, olay sadece ruyada oldugunun farkinda olup onu kontrol etmekten ibaret cunku. Ama cok zor bir sey bence, ben cok denedim ve olmadi. Savasta terminator olmak iyi fikir ama, bir gun basarirsam yapacagim.

Ben bunu istemsiz yapardım eskiden.
Rüya kontrol olayını yani...
Ama çok kısa sürüyor...

7 yaşında yaşamıştım. Bence kolay bir şey. Deneyeceğim. Hatta blog bile açacağım. Yaptığım denemeler, başarırsam yaptıklarım.
Ben bunu istemsiz yapardım eskiden.
Rüya kontrol olayını yani...
Ama çok kısa sürüyor...
Ne kadar sürüyordu?

Tahminimce birkac saniye suruyordur, ruyada oldugunu anladiginda heyecanlandigi icin kalbi hizlaniyor ve bu da uyanmasina sebep oluyor. Eskiden bunu cok arastirmistim, internetteki var olan kaynaklar cogunu da elden gecirmisimdir muhtemelen.
Parmak sayarak sakinleşmeyi deneyebilirim.

Ben inanmıyorum böyle şeylere ayrıca rüyada olduğumu anlasam ne olur anlamasam ne olur şahsen ben anlamamayı tercih ederim.

Parmak sayarak sakinleşmeyi deneyebilirim.
Yapabilirsen ne ala, ama ona yetismek icin ilk birkac saniyeyi atlatman gerektigini dusunuyorum. Daha once yasamadigim icin bilmiyorum acikcasi, yani burada yazilanlar ile senin deneyimin tamamen farkli olabilir.
Ben inanmıyorum böyle şeylere ayrıca rüyada olduğumu anlasam ne olur anlamasam ne olur şahsen ben anlamamayı tercih ederim.
Anlamak degil sadece, kontrol de edebiliyorsun. Istedigin her seyi yapabildigini dusunsene.

Canım sıkıldı ve gece uyurken uçmak veya araba sürmek istiyorum. Bunu yapabilir miyım? Örneğin savaştayız ve terminator olabiliyorum
Riskli midir?
Lucid rüya denemiş birinin rüyasında öldüğünü, ve 3 ay boyunca kendisinin ölü olduğunu sanarak yaşadığını duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…