Lüks arabada kokain çeken Kürşat Ayvatoğlu serbest!

Ya abicim demek ki sen bunlara yeterli maaş vermiyorsun ki adam çalışmaya devam ediyor.
Hocam ben verilen maaş kısmına girmedim. Zaten şu anki sistemi de övmüyorum ama Kılıçdaroğlu zamanında çok hatalar yapıldı ; şu an da yapılıyor elbet. Bu konuda hak veriyorum 3600 ek gösterge vereceklerdi hala vermediler gitti ; seçim oyuncağı oldu.

Hocam ben verilen maaş kısmına girmedim. Zaten şu anki sistemi de övmüyorum ama Kılıçdaroğlu zamanında çok hatalar yapıldı ; şu an da yapılıyor elbet. Bu konuda hak veriyorum 3600 ek gösterge vereceklerdi hala vermediler gitti ; seçim oyuncağı oldu.
Tabii ki, 9 seçim kaybetmiş adamın hata yapmaması beklenemez zaten ama şu an kim gelirse gelsin en fazla şu anki iktidarın yaptığı kadar hatalar yapılabilir.

Arkadaşlar ne kadar boş yorumlar var. Parti bağımsız objektif düşünün. Sizin başınıza gelse sizin de avukatınız diyecek ki "Pudra Şekeri" de ve kurtul.
Sanki başınıza gelse evet kokain çektim diyeceksiniz, ne duyar kastınız. Dünyanın neresine giderseniz gidin bu böyle.

Geri
Yukarı