Luka 2 nasıldır?

typre07

Centipat
Luka 2 ya da Jordan 6 ringa almayı düşünüyorum. Sanırım tercihimi luka'dan kullanacağım ama hâlâ endişelerim var. Luka 1'de taban tutuş sorunu vardı, bu modelde de var mı? Sürekli olmasa da dışarıda da kullanacağım, buna uygun mudur? Genel olarak memnun musunuz?

Dış kullanım için kötü olduğunu duymuştum çabuk toz tutabiliyormuş yani dışarıda tercih etmemeniz daha iyi olur taban tutuşunu da temiz bir iç sahada genel olarak beğeniyor kullananlar.

Luka 2 ya da Jordan 6 ringa almayı düşünüyorum. Sanırım tercihimi luka'dan kullanacağım ama hâlâ endişelerim var. Luka 1'de taban tutuş sorunu vardı, bu modelde de var mı? Sürekli olmasa da dışarıda da kullanacağım, buna uygun mudur? Genel olarak memnun musunuz?
Luka 1'de taban tutuşu sorunu mu varmış?
Dame 8 kullanıyorum şu anda ve gayet memnunum dışarıda toz tutuyor biraz maalesef. 2 haftada bir temizlenmesi gerek.
Onun dışında FF MT 3 sanırım bütçenizde olması lazım. Full paket bir model.

Luka 2 gayet iyi. Disarida mi giyeceksiniz yoksa basket icin mi? Basket icinse Jordan Why Not .6 modeline bakabilirsiniz indirimdeydi fakat disarida giyime uyumlu degil kesinlikle.

Luka 1'de taban tutuşu sorunu mu varmış?
Dame 8 kullanıyorum şu anda ve gayet memnunum dışarıda toz tutuyor biraz maalesef. 2 haftada bir temizlenmesi gerek.
Onun dışında ff mt 2 sanırım bütçenizde olması lazım. Full paket bir model.

Luka 1'in tabanı çok toz tuttuğundan taban tutusunu çok etkiliyor.

Luka 2 gayet iyi. Disarida mi giyeceksiniz yoksa basket icin mi? Basket icinde Jordan Why Not .6 modleine bakabilirsiniz indirimdeydi.
.6 çok kötü tutuşu var.
Luka 1'in tabanı çok toz tuttuğundan taban tutusunu çok etkiliyor.
Luka 1'i kullanan çok arkadaşım var ama hiç toz tuttuğunu söylemediler hocam.

.6 çok kötü tutuşu var.

Luka 1'i kullanan çok arkadaşım var ama hiç toz tuttuğunu söylemediler hocam.
Hocam videosu var mi hic duymamistim tabaninin tutusunun kotu oldugunu. Almayi dusunuyordum hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı