Luka 2 nasıldır?

Hocam videosu var mi hic duymamistim tabaninin tutusunun kotu oldugunu. Almayi dusunuyordum hatta.
Kendim yaklaşık 3 ay kullanıp direk değişim istedim.
Değişim sonrası gelen modelde de aynı sorun vardı.
Voleybol sahalarında ciddi bir sıkıntı çıkardı az kalsın sakatlanıyordum.

Kendim yaklaşık 3 ay kullanıp direk değişim istedim.
Değişim sonrası gelen modelde de aynı sorun vardı.
Voleybol sahalarında ciddi bir sıkıntı çıkardı az kalsın sakatlanıyordum.

Hocam acaba ayakkabinin renklerinin taban yapısı farklılığından kaynaklı olabilir mi ben kendim denemedim ama incelemelerde taban tutusunun kötü olmadığı söyleniyordu.

Luka 2 ya da Jordan 6 ringa almayı düşünüyorum. Sanırım tercihimi luka'dan kullanacağım ama hâlâ endişelerim var. Luka 1'de taban tutuş sorunu vardı, bu modelde de var mı? Sürekli olmasa da dışarıda da kullanacağım, buna uygun mudur? Genel olarak memnun musunuz?
Jordan'ın çoğu retro modeli veya 6 rings gibi team ayakkabıları bence daha çok günlük veya gym için uygun modeller. Yani en azından üstü sentetik deri olanlar, siyah/kırmızı/beyaz 6 rings bende var ve komfor olarak iyi lakin bu rengi alacaksan deri kısmında büyük bir kırışıklık oluşacaktır. Cool grey 6 rings de şu an indirimde ve çok güzel de üstündeki kumaş kaplama kiri vs. çok belli eder, günlük hayat olacaksa 6 rings al lakin basketbol ağırlıklı olacaksa bütçene göre

Anthony Edwards 1 çok övülüyor büyük ihtimal en iyisi olur lakin hustle 2 ve academy de çok iyi, adidas %15 kod veriyor ve nike'ta da ziraatte sonradan taksitlendirme mevcut kredi ile. Diğer sitelere çok bakmadım da bunlar dışında lebron 21, attıklarım ya da harden vol 7 bakardım performans arıyorsam.

Arkadaşın attığı linkteki GT cut academynin fiyatı indirimle çok iyi bence performans olarak da güzel bence onu tercih edebilirsin.

Arkadaşın attığı linkteki GT cut academynin fiyatı indirimle çok iyi bence performans olarak da güzel bence onu tercih edebilirsin.
Mart indirimleri, bir de insanların ekonomi yüzünden artık alamaması sebebiyle çoğu şeye %29'u bastılar, zaten hep böyle oluyor çünkü bir sürü ürün satılmadan duruyor ve 1-2 aya indirime koyuyorlar. Alacaklara zamlı fiyattan ürünler gelmeden almalarını öneririm...

Mart indirimleri, bir de insanların ekonomi yüzünden artık alamaması sebebiyle çoğu şeye %29'u bastılar, zaten hep böyle oluyor çünkü bir sürü ürün satılmadan duruyor ve 1-2 aya indirime koyuyorlar. Alacaklara zamlı fiyattan ürünler gelmeden almalarını öneririm...

Zaten dediğiniz gibi artık ayakkabi çıktıktan bir süre sonra eskiyen renkleri 1 2 ay sonra indirime düşüyor yoksa alınması çok güç gerçekten.

Jordan'ın çoğu retro modeli veya 6 rings gibi Team ayakkabıları bence daha çok günlük veya gym için uygun modeller. Yani en azından üstü sentetik deri olanlar, siyah/kırmızı/beyaz 6 rings bende var ve komfor olarak iyi lakin bu rengi alacaksan deri kısmında büyük bir kırışıklık oluşacaktır. Cool grey 6 rings de şu an indirimde ve çok güzel de üstündeki kumaş kaplama kiri vs. çok belli eder, günlük hayat olacaksa 6 rings al lakin basketbol ağırlıklı olacaksa bütçene göre.

Anthony edwards 1 çok övülüyor büyük ihtimal en iyisi olur lakin hustle 2 ve academy de çok iyi, Adidas %15 kod veriyor ve Nike'ta da ziraatte sonradan taksitlendirme mevcut kredi ile. Diğer sitelere çok bakmadım da bunlar dışında lebron 21, attıklarım ya da harden vol 7 bakardım performans arıyorsam.

Hocam sanırım tercihimi Nike G. T. Cut 2'den yana kullanacağım.

Hocam sanırım tercihimi Nike G. T. Cut 2'den yana kullanacağım.
1. seriden sonra ne yazık ki 2. seride batırdılar, birçok problemi var lakin seven gene de seviyor. Bence gt cut academy çok daha sağlıklı olur, bunlar zaten direkt performans modeli olduğu ve oynarken kullanacağınız için academy alıp mahvolana kadar kullanın daha iyi. Daha premium hissiyat istiyorum diyorsanız GT Hustle 2 gerçekten daha iyi cut'tan, hatta ae 1 low en en iyisi Lebron ve harden fiyatlarını çok bilmiyorum şu an ama onlar da bayağı iyi.

1. seriden sonra ne yazık ki 2. seride batırdılar, birçok problemi var lakin seven gene de seviyor. Bence gt cut academy çok daha sağlıklı olur, bunlar zaten direkt performans modeli olduğu ve oynarken kullanacağınız için academy alıp mahvolana kadar kullanın daha iyi. Daha premium hissiyat istiyorum diyorsanız GT Hustle 2 gerçekten daha iyi cut'tan, hatta ae 1 low en en iyisi Lebron ve harden fiyatlarını çok bilmiyorum şu an ama onlar da bayağı iyi.
Alnı öpülesi yorum.
Ah bir de şu ülkede Mizuno ve Asics markalarını da görseler...
FF MT 2/3 önerdiğim için asics tarafından fonlandığımı söylemişlerdi :(

Alnı öpülesi yorum.
Ah bir de şu ülkede mizuno ve asics markalarını da görseler...
Ff mt 2/3 önerdiğim için asics tarafından fonlandığımı söylemişlerdi :(

Gerçekten asics in değeri bilinmiyor özellikle ben gel nimbus serisini çok beğeniyorum bence bir şans vermek lazım kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı