Luka 2 nasıldır?

Alnı öpülesi yorum.
Ah bir de şu ülkede Mizuno ve Asics markalarını da görseler...
FF MT 2/3 önerdiğim için asics tarafından fonlandığımı söylemişlerdi :(
Ne yazık ki biraz marka takıntısı var herkeste, yalan yok bir 8-10 yıl önce bu gerçekten önemliydi çünkü "boost", "zoom" gibi yastıklamalar sadece iki markada vardı ve gerçekten teknoloji sayesinde önce geçiriyorlardı. Şimdiyse neredeyse tüm firmalar çok ucuza benzeri veya daha iyi materyale ulaşabildiği için eş seviyede ürün çıkarıyor ama bizimkiler pek anlamıyor. Li-ning yurtdışında bayağı satıyor, new balance'dan hiç beklemezdim ama çok iyi 2 way v4 modelleri, Asics gel tabanları aşırı iyi zaten. Böyle böyle popülerleştirmek lazım 😂

Ne yazık ki biraz marka takıntısı var herkeste, yalan yok bir 8-10 yıl önce bu gerçekten önemliydi çünkü "Boost", "Zoom" gibi yastıklamalar sadece iki markada vardı ve gerçekten teknoloji sayesinde önce geçiriyorlardı. Şimdiyse neredeyse tüm firmalar çok ucuza benzeri veya daha iyi materyale ulaşabildiği için eş seviyede ürün çıkarıyor ama bizimkiler pek anlamıyor. Li-ning yurt dışında bayağı satıyor, New Balance'dan hiç beklemezdim ama çok iyi 2 way V4 modelleri, asics gel tabanları aşırı iyi zaten. Böyle böyle popülerleştirmek lazım 😂

Asics'in sky Elite serisi tartışmasız şekilde en iyi 2 taban tutuşuna sahip ayakkabıdan birisi.
Yastıklama olarak tartışmasız en iyi şu anda.
Ayrıca sıçramalarda da çok rahat bir kullanımı mevcut.
Marka takıntısı yüzünden Nike-Adidas-puma ciddi bir tekelleşme yarattı.
Ben her daim diyorum; düşük bütçede mizuno ve Asics'in modelleri en iyidir. Ayrıca yurt dışında anta ve li-ning gibi muazzam iki marka da var. NB way V4 bana pek iyi gelmedi.

Geri
Yukarı