Lumberjack ayakkabı kalıbı ve kalitesi nasıldır?

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
Nike ayakkabım artık can çekişiyor beni sal diye bağırıyor. :) 300 lira Nike ayakkabı aldım, temiz giymeme rağmen 1 seneyi zor çıkardı. Türkiye'ye gelen Nike ayakkabıların ismi var kalitesi yok. Neyse şimdi istesem de Nike ayakkabı alamam ve almam çünkü düzgün kalıplı ayakkabıların fiyatı 400'den başlıyor. Arkadaş tavsiyesi ile Lumberjack markasını buldum, iyi bir marka dedi. Şimdi 200 liraya alacağım ama ben 42 giyiyorum şimdi bu ayakkabının kalıbı geniş diyenlerde var, dar diyenler de var. Ürünü kullanmış olanlar varsa kalıp ve kalite konusunda bilgi verebilir mi? Nike 43 aldım önce sıktı sonra açıldı artık öyle hesap edin. Normal markalarda 42 giyiyorum.

Ben FLO Ayakkabı üzerinden Lumberjack Eagle Hi 42 numara almıştım. Alırken sitesindeki ölçekten yararlanmıştım. Ayağıma tam oluyor. Sizde deneyebilirsiniz.
392414

Güzel bir markadır. Ama ben Timberland'ı daha çok beğeniyorum. Daha güzel oturuyor sanki ayağa. Kaba da durmuyor. Tavsiye ederim inceleyebilirsin. Ama süet modellerin bakımı zor biraz haberin olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı