Lumia 1320 Alınır mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Osman Emre

Hectopat
Daha fazla  
Şuana kadar kullandığım telefonlar

Iphone 4s ve lumia 520'ydi bazı sebepler dolayında lumia 520 telefonumu anneme verdim şuanda ise 1320 almak istiyorum 1000 Tl ye değermi ? alınır mı ?

Lütfen wp mağazısı kötü felan demeyin mağazayı kullandım ve gayet hoş ancak benim sorum lumia 1320 almalımıyım telefon olarak nasıl bir telefon .d

Ben kullanıyorum. Film izlemek, oyun oynamak, internette gezinmek 6 inç'lik büyük ekran ile çok keyifli. Sana tek sorununun kamerası olduğunu söyleyebilirim. Bu sorunun da Cyan güncellemesi ile düzeltileceği söyleniyor. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim peki lumia 520 kadar fazla ısınıyor mu ? Oyunlarda takılma, kasma v.b sorun var mı?

Oyunlarda kasma vb. şeyler yok. Donanımı gayet yeterli. Isınma tabi ki oluyor. Bu her lumia'da var. Abartı bir ısınma olmuyor, uzun süre oyun oynamadıkça. Fiyatına göre çok çok iyi bir telefon.

Bende bir ay sonra 1320 almayı düşünüyorum. Grafik yongası olarak Lumia 520 ile aynı işlemci olarak biraz daha yüksek frekansda çalıştığı için Lumia 520' den daha performanslı olacaktır.

Bende bir ay sonra 1320 almayı düşünüyorum. Grafik yongası olarak Lumia 520 ile aynı işlemci olarak biraz daha yüksek frekansda çalıştığı için Lumia 520' den daha performanslı olacaktır.

Lumia 1320 kullanan bir arkadaşınız olarak, 925'ten sırf şarj sorunu yüzünden geçmiş bulunmaktayım!

1320 alacak arkadaşlar kesinlikle;

-Sosyal platformlarda,
-internet alışkanlıklarında,
-oyun alışkanlıklarında,
-şarj alışkanlıklarında,
alışmış olduğunuz durumu değiştiren bir telefondur!

1320 kamerası eğer lenslerini gündüz çekimlerinde kullanırsanız, kesinlikle bir 5 mega piksellik kamera gibi değildir!Daha iyidir.

Kamera ile işim çok olur diyorsanız kesinlikle 920, 925 1520 alınız. ama internet, sosyal ortam, oyun ve şarj diyorsanız alacağınız iki akıllı telefon vardır nokia'da;
-1320
-1520

Şuana kadar kullandığım telefonlar

Iphone 4s ve lumia 520'ydi bazı sebepler dolayında lumia 520 telefonumu anneme verdim şuanda ise 1320 almak istiyorum 1000 Tl ye değermi ? alınır mı ?

Lütfen wp mağazısı kötü felan demeyin mağazayı kullandım ve gayet hoş ancak benim sorum lumia 1320 almalımıyım telefon olarak nasıl bir telefon .d
iPhone 4s'de kal diyorum, o derece. 3 yıldır kullanıyorum. WP, WP7'den beri kullanıyorum. Issız çöl mağaza.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı