Lumia 1320 Sorunları

Mert Ock

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar daha düne kadar L630 almayı planlıyordum ancak düşündüm de 630 550 lira 1320 ise 850 lira bende kesenin ağzını açıp 1320 almaya karar verdim ancak esas konu bu değil...
Şu an içinizde 1320 kullanıp sorun yaşayan arkadaşlar var mı? ve bu sorunlar ne tür sorunlar? güncelleme sonrası herhangi bir bozulma oldu mu?
Cevaplarınızı Bekliyorum Teşekkürler...
Lumia-1320-Hero-2-jpg.jpg

Ben kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok gdr1 güncellemesi yüklü gayet iyi yalnız bir uyarı yapmam gerekiyor eğer kamerayı çok kullanıyorsan tavsiye etmem nadiren kullanıyorsan gündüz çekimleri gerçekten kaliteli ama çok kullancam diyorsan yeterli olmaz başka sorun varsa söyle ben cevaplayabilirim.

8.1 güncellemesi geldi mi ?

Oyunlarda veya programlarda performans nasıl pil 3400mah ama ne kadar gidiyor?
8.1 Güncellemesi geldi diye biliyorum bende geliştirici hesabı olduğu için gdr1 var en son onu kurdum. Cyan güncellemesi normal kullanıcılara geldi.
Oyunlar üst düzeyse açılışta bi 1-2 saniyelik donma oluyor sonrasında sıkıntısız sıfır kasma ile oynayabiliyorsun.(1-2 saniyelik donmaya fazla takılma gerçekten sıkıntı yok bilgisayar gibi düşün alışma süreci)
Programlarda hiç bir sorun yok sadece flash desteği olmadığı için biraz kısıtlama var. Ve google rakip olduğu için google uygulamalarını sunmuyor markete sadece gmail kullanabiliyorsun.
Pil konusu 2 gün veri bağlantılı + wifi açık gider. Arada bir bakıyorum diyorsan bazen 3 gün gittiği bile oluyor.

ön kamerayla fotoğraf çeker misiniz? Birde sizin işte bu fiyatta bu özellik olmalıydı dediğiniz yada bu şeyi kötü dediğiniz yanı var mı?

ön kamerayla fotoğraf çeker misiniz? Birde sizin işte bu fiyatta bu özellik olmalıydı dediğiniz yada bu şeyi kötü dediğiniz yanı var mı?
Şuan fotoğraf çekme ihtimalim yok oyun oynuyorlar. Bu fiyata bence gayet uygun bi telefon kamerası daha iyi olabilirdi ama fiyatı etkilerdi. Windows phone'nun kötü yanı geliştirici desteği herkes google play mağazaya uygulama koyarken windows phone hep arka planda kalıyor. Google da destek vermiyor rakip oldukları için. Bu yüzden uygulamalar kısıtlıydı. Şimdi yavaş yavaş toparlıyor ama daha çok geliştirici lazım ki mağazada daha üst seviyelere gelsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı