Lumia 1320 Şarj Soketi

mehmetalca35

Hectopat
Yer
Buca, İzmir, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar lumia 1320 kullanıcısıyım şarj soketi yamuk duruyor aşağıya doğru. Bir kaç kere düşürmüştüm ve yamulmuştu şarj aletinin ucu elimle düzeltmiştim. Ama şimdi yamuk duruyor. Lumia 1320 kullanıcıları varsa sizde de öyle mi?

microUSB portu içeriye giriyor mu? Giriyorsa fazla zorlamayın. Zira Nokia'nın servisi ürünü her an garanti dışı sayabilir. Çünkü aşırı gıcık bir servise sahipler. Casper'in servisini öpüp başına koy daha iyi, o derece yani. :)

microUSB portu içeriye giriyor mu? Giriyorsa fazla zorlamayın. Zira Nokia'nın servisi ürünü her an garanti dışı sayabilir. Çünkü aşırı gıcık bir servise sahipler. Casper'in servisini öpüp başına koy daha iyi, o derece yani. :)
Çalışıyor onda sıkıntı yok da açıkçası her an bozulacakmış gibi. Bir gün elimde kalacak diye korkuyorum.

Şarj aleti bozulsa bile orijinali temin edilebilecek bir şey. Ayrıca o cihazda NFC üstünden kablosuz şarj özelliği yok muydu? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
NFC özelliği olması lazım ama kablosuz şarj hakkında bir fikrim yok. Kablo alacağımı biliyorum da genel bir sorun mu onu merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı